Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co se zadní nápravou??? :-(


voštík

Recommended Posts

To je právě to! Příbram je daleko a kdybych to nechal dělat v tom Frýdku, tak to vyjde skoro stejně +-litr.

Navíc: setkal jsem se s tím, že 309 nepasuje na 205 - je to celkem divné, ale je to tak :( . Asi záleží na modelu a roku výroby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to bych docela čekal, že náprava z 309 nebude shodná s 205 - 309 je širší, ne? Jistě to nevím, ale můžu to přes víkend změřit.

Jinak, tu nápravu si můžeš opravit sám - to ložisko stojí asi 900,- :D (ale budeš potřebovat hodně velký kladivo ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi koukám nějakej online, co? ®e stíháš tak rychle odpovídat...

Přesnější návod nevim, já ty nápravy nedělám. Ale jednu mám dělanou někde v servisu, a to rameno z toho surově zmlátili kladivem. Možná si to vyzkouším časem, mám tu jednu špatnou nápravu z 205ky. Nebo jestli chceš, můžeš si to na ní vyzkoušet - ale do Prahy to máš asi trochu z ruky, co ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal na tu zadní nápravu z 309 - dle očekávání je širší. No, ale kdybys jí do té 205-ky dal, a vepředu dal ze 309-ky ramena, stabilizátor, poloosy a řídící tyče, docela dobře bys to rozšířil :D

Akorát já bych do toho asi nešel, zmenšil by se tím asi vpředu odklon :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se v tom trochu zaangažoval i sám a tady je výsledek:

ZN z 309 jde použít - zajímavé je, že některé jdou a některé nejdou :-(

Asi záleží na r.v. Každopádně to se štěstím jde.

BTW: co to bylo za barbary - zmlátit to rameno!!! Stáhnout to jde vpohodě šroubem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, u starejch krámů pro jistotu o ničem neříkám, že je v pohodě. Zvláš? u Peugeota, kde mám občas dojem, že to konstruktéři naschvál vymysleli tak, aby to šlo co nejhůř opravovat...

Zadní náprava z 309, co tu mám, je z r.87-88

BTW: kladivo je můj nejoblíbenější nástroj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máš vůbec za vozítko? Vím jen, že 205, ale motor a rok?

Já mám jako stálejší P205 1,8D r.86 a nově krásnou proclenou P309 1,9D r.91, kterou budu záhy stavět na doklady z ruiny P309 1,8D r.88, co mi taky stojí před barákem. Já mám ty diesely tak nějak nejradši...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...