Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový partner - Autoprofishop.cz - 10% sleva


Recommended Posts

Dovolte mi, abych Vám představil nového partnera klubu. Je jím firma Autoprofishop.cz, provozující stejnojmenný web www.autoprofishop.cz a také http://www.cistic-dpf.cz/

Malé představení firmy:

Jsme výhradní dovozce německé profesinální autochemie značky Autoprofi pro ČR - v sortimentu jsou přípravky na čištění a aditivaci olejového, palivového, výfukového/emisního, chladícího, převodového, brzdového a dalších systémů v motorových vozidlech. Dále se pak specializujeme na čištění filtrů pevných částic (DPF/FAP). Pro více informací navštivte naše e-shopy www.autoprofishop.cz a www.cistic-dpf.cz nebo nás kontaktujte.

V úvodu máme nastaveny slevy 10% na nabízený sortiment. Slevu lze uplatnit přes slevový kupon. Tyto kupony mám u sebe já MilanF1. Pokud chcete uplatit slevu, musíte o něj u mě zažádat (zároveň provedu kontrolu řádného členství).

Kupon bude platný pro oba shopy. Nakupujte ale prosím na webu autoprofishop, zde je kompletní sortiment i z čistič-DPF.

V tomto vlákně se ptejte na možnosti partnerství, nikoliv technické dotazy. Tato firma totiž projevila zájem o řádkovou inzerci, tudíž brzy přibude vlákno v sekci Inzerce, kde budete moci klást otázky na zástupce firmy.

Prosím pouze hodnotnou a poklidnou diskusi.

[upravil dne 27/3/14 16:24 od MilanF1]

[upravil dne 27/3/14 17:07 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Trochu povytáhnu vlákno tohoto partnera, abyste o něm věděli.

Firma již zaplatila komerční poplatek, ale kvůli tomu, aby měl její zástupce čas na Vaše dotazy, vlákno v sekci inzerce založí až v příštím týdnu.

O slevové kupony si můžete psát, mám je k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...