Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké reproduktory do 406?


QuatroX

Recommended Posts

Do 3000 seženeš bez problémů čtyři relativně kvalitní .... http://www.mall.cz/reproduktory-prumer-130-mm/pioneer-ts-g1321i tohle jsme dávali kámošovi a koupím si je k subáči i já, zvuk hodně dobrej a cenově skoro zadarmo, samozřejmě to má svoje limity, ale při správným nastavení to hraje suprově a nepoznáš že jsou to repráky za pár korun.... Když do toho budeš chtít dát víc není problém, ale ten rozdíl už není přímo úměrnej ceně.... Stejně velký pioneer za dvojnásobnou cenu budou hrát o maličko líp, ale většina lidí ten rozdíl ani nepozná, kord když to umíš nastavit a máš slušný rádio se zesíkem ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty blaupunkty jsem slyšel jen v krámu a žádná hitparáda teda .... :bojim Tyhle co jsem postnul vím že hrajou hodně dobře a že si je i koupím, protože v týhle cenový relaci se těžko shání něco co hraje stejně nebo líp ;) Jeden známej si dával do auta alpiny 4 repra za 4000kč a zvukově to od sebe nerozeznáš (jen pokud máš citlivej sluch) akorát že cena je menší než poloviční.... U tý muziky je to dost individuální ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam radio pioneer ktere ma zesilovac MOSFET 4x50 + ty repra od blaupunktu +vzadu k tem dvoum modrakum jeste co mi zbyly dva originalni a nemuzu si stezovat,pac mi to pomerne slusne zahraje i Sabatony i klidne hardtechno a to jezdim jak uz mi reklo par lidi, ze jezdim jak ,, kolotocari´´ a sousedi sili i mamina kdyz to dam torchu nahlas kdyz delam neco na aute.samozrejme mam rad hlasitou hudbu,ale nekupoval jsem repro na tuningy,takze ono zalezi i na co to chce. Ono je taky fakt ze nas by trumfly 3 pasmaky treba za 5-7 tisic ktere by byly ovaly pac ovaly hrajou lip nez kulate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nedokážu posoudit, musel bych to slyšet, ale nevím, slyšel jsem je v krámu a prostě ta kvalita zvuku se mi nelíbila ... Každopádně jestli chceš pořádnej zvuk tak zesík a tuba/subáč do kufru a vyvážit to nějakýma rozumnýma reprákama a pohrát si s nastavením, jinak to nemá smysl a není možný dosáhnout nějaký vyšší kvality zvuku .....

Já až to zapojím tak ta hladina kraválu kterou to bude schopný generovat bude natolik velká že bych v tom autě nevydržel a nejspíš ani okonní tabule :D A myslím že dávat 5000 za dva ovály jecelkem kravina, k tomu už musíš dokoupit zbytek věcí (přední repro, odpovídající, rádio odpovídající, zesík, subáč, kapacitor, kabeláž, atd....) což jsi pak cenově minimálně na 20.000.... To má jeden kluk od vedle z práce, hezký tuc tuc, dával za to asi 35.000, ale v praxi k ničemu, to je tak přijet na pole, vytáhnout elektrocentrálu a můžeš dělat párty, ale na normální poslech to teda moc není ... :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak,v praxi poradne drahe audio co sice hraje ultra super hardcore good je k nicemu,pac stejne bys v tom aute nevydrzel. Ja se svojim reprem uz mam problem na 20 vydrzet kdyz tomu jeste nastavim na radiu loudnes - high a to chci jeste do predu dat nejake slusnejsi dva tak aby nejak predek i zadek byl vyvazeny-predek 4 repra a zadek mam 4 tak aby neslo vsecko jen na punkty aby se neodpravily hned. Jinak v tom kramu si je mozna slysel na prdlajs,pac kdo vi jake na tom meli napojene radio a buhvi jak ho meli nastavene co se tyce basu,vysek,stredu, vyvazeni predek zadek atd..

[upravil dne 26/3/14 23:41 od Tazik 306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to bude asi individulni u obchodu,pac vsichni prodejci se zivy prodejem,takze musel by narazit na shop kde by mu poradily i dobrou kvalitu z levnejsich repro,pac prodejce je schopen mu poradit klidne i neco ze nema cenu davat jen 3000 treba a je schopny mu nabulikat neco drazsiho jen aby vydelal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...