Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojení autoradia


godzila.01

Recommended Posts

No do rána to vydrželo, tak jsem to odpoledne nastavil a snad to vydrží. Ještě dám vědět, v pět jsem to odstavil a pojedu až zítra odpoledne, tak uvidíme :)

každopádně jsem zjistil že ani přes vsechny možný nastavení co radio umožňuje není ten zvuk takový jaký by měl být a jaký jsem očekával, tudíž na řadu prijde nákup nových reproduktorů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvuk může být jen nevhodně nastavený - třeba není zapnutá funkce loudness (fyziologická regulace hlasitosti). Co se týká té flashky tak bývají problémy:

- nekompatibilní formát Flashky - NTFS a pod.

- mnoho adresářů a pod...

- problémy se staršími flashkami, které nejsou dost rychlé

- u MP3 někdy zlobí variabilní bitrate ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvuk už líp nastavit nejde, ty origo repráky (16let starý) to už prostě nedávají, musel jsem odpojit i zadní, protože se to nedalo vyladit nechat jen předek (4x) a subáč.... Tohle rádio umožnuje nastavit každej repruduktor zvlášt basy, středy a výšky a jdou tam nastavit i korekce a frekvence.... Už předtím bylo jasný že jsou KO, ale s tímhle výkonostně mnohem silnějším rádiem je to ještě víc znát, díky tomu nastavení se z toho dá udělat jakž takž audio, ale ten zvuk už prostě dovyladit nejde, tak jak bych to chtěl mít....

- nekompatibilní formát Flashky - NTFS a pod.

- mnoho adresářů a pod...

- problémy se staršími flashkami, které nejsou dost rychlé

- u MP3 někdy zlobí variabilní bitrate ...

No mě je divný že dva dny to fungovalo absolutně normálně a bez problémů a dneska to nešlo .... Kdyby to nešlo hned od začátku tak třeba jo, ale takhle se mi to moc nezdá ... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak jsem u všeho povypínal kompletně basy, tím to přestalo alespon z větší části chrastit a pohrál jsem si s vejškama a středama, jediný co tam hraje dobře je ten basák ... :D

EDIT : nejvíc to přestalo chrastit když jsem odpojil zadní repro, ty už jsou fakt jenom jako zátěž....

EDIT 2 : v manuálu co tak koukám je asi třetina nastavení, respektivě to tam není nějak podrobně rozepsáno, protože většina nastavení má ještě svoje podmenu, některý jich mají několik a i pod pod menu a to v manuále vůbec není ... Je tam i dost položek v nastavení který nemám šajn co znamenají, nikde jsem se s tím nesetkal....

JVC z Malajsie co chtít víc :D

[upravil dne 23/3/14 22:33 od godzila.01]

[upravil dne 23/3/14 22:36 od godzila.01]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakejm rádiím údajně vadí když tam flašku necháš a zapneš rádio, musíš ji vyndat a zase vrátit, četl jsem to v recenzích.

Repráky budou mít utrhaný závěsy, na daewoo mi chrastil jeden reprák v kufru, tak jsem ho odpojil, po čase jsem koupil lepší rádio, a přežil to jen reprák u řidiče, všechny ostatní se kvůli rádiu zničily taky. Prostě nesmíš dávat hudbu tak nahlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomuhle nevadí, spíš ta flashka je nějaká mizernejsi, protože když ji nechám přec noc v autě, tak ji v rádiu prostě nenačtu, když si ji,vezmu domů, tak není problém.... Repraky nic utrhanyho nemají, drží pevně, ale už jsou prostě za ty léta lidově řečeno v hajzlu.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...