Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojení autoradia


godzila.01

Recommended Posts

a jak docílit toho aby se rádio nevypínalo při startu a když vypnu/zapnu klíček.... denně startuju i víc než 20x (jezdím po městě) a dost mi to vadí ....

Aby se nevypínalo při vypnutí/zapnutí klíčku uděláš tak, že přehodíš pojistku do druhej polohy, pokud to u tvýho auta jde. Aby se nevypnulo při startování jde vyřešit jedině napojením napevno na baterku, ale to počítej s tím že když necháš auto delší dobu stát tak už nenastartuješ.

Jinak nevm co řešíš, na žlutým a červeným kabelu máš konektory, je to vidět na tej fotce co si sem dal, prostě rozpojíš, a připojíš obráceně, žlutej na červenej, červenej na žlutej. Manuál stáhneš na internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha... zase o něco chytřejší .... :mrk

Takže tet může bez dalších obav vše dozapojit, nacpat tam ten rámeček a všecko upevnit a nastavit rádio bez obavy z toho že se po vypnutí opět všechna nastavení smažou .... :potlesk

Už sem myslel že mi rupne ve švu, když jsem hodinu nastavoval repráky, aby to hrálo přesně tak jak má a ráno přijdu k auto a nastavení žádný a zvuk šílenej... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak docílit toho aby se rádio nevypínalo při startu a když vypnu/zapnu klíček.... denně startuju i víc než 20x (jezdím po městě) a dost mi to vadí ....

Aby se nevypínalo při vypnutí/zapnutí klíčku uděláš tak, že přehodíš pojistku do druhej polohy, pokud to u tvýho auta jde. Aby se nevypnulo při startování jde vyřešit jedině napojením napevno na baterku, ale to počítej s tím že když necháš auto delší dobu stát tak už nenastartuješ.

Jinak nevm co řešíš, na žlutým a červeným kabelu máš konektory, je to vidět na tej fotce co si sem dal, prostě rozpojíš, a připojíš obráceně, žlutej na červenej, červenej na žlutej. Manuál stáhneš na internetu.

jakou pojistku do jaký druhý polohy prosím ?

jak přesně to napojit na baterku na pevno, můžeš to nějak rozvést ? Auto jezdí denně a víceméně docela dost, víc jak jeden den nikdy nestojí, takže by mi to nevadilo a chtěl bych aby se to pořád nevypínalo, protože jedu hlavně songy z flashky a to je hrozně otravný.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si stáhnu návod a sem zvědavej co dělám špatně, podle mě na tom není kde co jak zkazit, ale uvidíme... Co si pamatuju, tak před pár lety jsem řešil podobnej problém, ale to mi dělal jeden eletrikář a vyřešilo se to až napojením nějakýho kabelu na trvalej proud a rádio se pak už nevypínalo a všecko fungovalo jak mělo, ale průvodní problémy byly podobný ne-li shodný.... Kdybych tak věděl kterej a kam, nebo jak přesně to udělal... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm tak v manuálu není víceméně nic na co bych nepřišel, jen je tam jedna věta o tom že u některých aut se má prohodit červenej kabel se žlutým, nějak víc to tam popsaný není ... Každopádně tam ale nikde není nic o tom že když něco nastavím a vypnu rádio že se to zase všecko resetuje do základního nastavení.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měřák máme v práci....

každopádně jsem zjistil že když jsou přehozený barvy jinak než origo, tak se paměť smaže hned, nebo teda smaže se hned nastaveni rádia, uloženy stanice tam zůstanou, ale po nastartování radio šumí a musím kliknout na jedničku aby začla hrát stanice... Tetko jsem je přehodil zase podle barev a po vypnutí klíčku rádio drží nastavení a po zapnutí klíčku začne normálně po zapnutí radia hrát i stanice.... Takže jsem z toho magor.... Nechal jsem ho i tetko pár minut vypnutý a naběhlo normálně i s nastavením... Tak trochu nechápu proč se mi přes noc to radio vyresetovalo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...