Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojení autoradia


godzila.01

Recommended Posts

Nevim co řešíš, prostě jdi do mototechny, kup obyčejnou svorku, ucvakni kabel, ořezej izolaci, a našroubuj novou svorku. Stačej ti k tomu štípačky, nůž, a desítka klíč.

Taky jsem musel měnit, když to moc utahuješ tak ty olověný rupnou, sice furt držej pohromadě, ale nejdou pořádně stáhnout.

Jinak bacha, + má jiný rozměry než -, tak až to budeš kupovat.

svorka_mosazn%C3%A1%20M%C3%ADnus.jpg

Vzhledem k tvejm problémům s připojením rádia budeš asi potřebovat důkladnou fotodokumentaci, tak já ti to zítra nafotim jak jsem to udělal, jeslti si vzpomenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě já si jako bejvalej automechanik určitě poradím, jen nesnáším cokoliv co je na eletriku a musím na to sahat .... :D V kombinaci s vrozenou leností cokoliv dělat (manuálně) a s tím počasím co je venku se mi jenom nechce, když vidím jak je tam blbej přístup (baterka umístěná pod torpédem u spolujezdce a enormě krátký kabely k baterce, takže nejde přisunout blíž a je tam místo tak na jednu ruku), jinak bych to udělal už dneska.... Různejch svorek mám na firmě asi dvě krabice, tak určitě nějakou co tam sedne najdu :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...