Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojení autoradia


godzila.01

Recommended Posts

Kluci, dokáže mi někdo poradit ohledně zapojení rádia, nebo do toho už fakt zaseknu krumpáč :D

Nastíním situaci.... originální rádio nemá výstup na subáč, takže jsem si pořádil rádio nové, konkrétně JVC KDR432 .... origo sem vyndal, dal tam nový zjistil jsem že to má jinou anténu, dneska jsem asi tři hodiny sháněl redukci, ale to neřeším, nakonec jsem sehnal a anténu zapojil, po delším boji se mi povedlo i správně zapojit subáč se zesíkem, tak aby to fungovalo.... repráky zatím zůstali původní, koupím nové až budu mít prachy ....

Všecko jsem nastavil a hrálo to peckově, ale když jsem vypnul klíček, tak se samozřejmě všecko nastavení smazalo, takže to hraje zase děsně :D

Moje otázka zní jak docílit toho aby se pamět rádia nemazala při vypnutí klíčku ?

A jde nastavit aby se rádio nevypínalo a nezapínalo, při vypnutí klíčku a startování auta ?

Díky za každou pomoc, zapojuji tohle prvně a jsem antitalent na eletriku.... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nemám manuál, vyhodil jsom ho s krabicí ... :( ale jo ty konektory od radia jsem zapojil v tom problém není .... jeden kabel je tam volnej, předpokládám že ten se musí připojit na trvalé + aby to rádio mělo štávu a nemazalo pamět ....

Mrkni ma malůvku - Piny 4 a 7 piny vypíchneš z ISO konektoru jehlou.

post-25417-14109636424665_thumb.jpg

[upravil dne 21/3/14 12:57 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem pokud to máš stejně jako já vidím v nanuálu tak nemusíš piny ani přepichovat stačí když ty 2 kabely přehodíš na těch spojkách co jsou na kabelu mezi ISO a konektorem v rádiu. Konkrétně by ty spojky měly být na Žlutém a Červeném kabelu tak je překřížit.

[upravil dne 21/3/14 13:13 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rádio hraje v tom problém nemám.... fotil jsem jak to je zapojený, aby jste byly v obraze.... já počítám že zapojený to je dobře když to hraje, jen mi nedrží ta pamět rádia a proto bych potřeboval vědět pokud možno přesně co, kam a jak zapojit.... :D a jak docílit toho aby se rádio nevypínalo při startu a když vypnu/zapnu klíček.... denně startuju i víc než 20x (jezdím po městě) a dost mi to vadí ....

Prostě to zkuste napsat tak aby to pochopil někdo kdo je na eletriku lempl a já si s tím snad už nějak poradím a zapojím to .... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...