Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jet Force 50 TSdi


Milan+

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Tak už stojíme v plné parádě,zítra jen se doplní světlo nad spz.

Původní HID sadu co namontoval dovozce jsem vyhodil a při tom zjistil ,že tam kopnul světla z JetF 125 a ty jsou na 2xH1,tak jsem všechny držáky musel narovnat a udělat z pružinového drátu sponky na ty žárovky,dále ještě jsem nahradil všechny ty šrouby do sádrokartonu co byly v plastech.

Aby to nevyznělo blbě,nedělal to Peta,ale majitel od kterého to kupoval.

Já ještě evidenčku,technickou a pojistku a holka může drandit do školy. Snad mi to do práce taky půjčí.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jelikož misto otevřeného filtru se nasadil kvůli vstřikování origo filtrbox,tak motor se špatně roztáčel do otáček,příčina byla ,že origo filtr box má na vstupu díru cca 16mm,tak se náustek zvětšil na cca 21mm,klapka má 20mm za klapkou je origo 18mm,tak v rámci možností se těleso převrtalo na 19,3mm a odezva za plynem je uplně někde jinde.

Dále jsem zalapoval koš na klapky a zároven dal nové lístky klapek carbonové pollini.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A protože si to budu občas od dcery půjčovat,nechtěl jsem kupovat přilby dvě,tak dalo starost vybrat přilbu tak,aby nám sedla oběma,tak nakonec je tahle. Neskutečný počet přileb byl na hlavě. Není to nic extra,do města na skůtřik myslím dobré.

http://www.mpsports.cz/eshop-motocyklova-prilba-cyber-u376-black-matt.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A po laboraci se svíčkama,přesto,že Mallosi uvádí Denso U32ETR,tak na ně to nejede,dnes dorazilo U24 ETR a naprostá spokojenost,zítra mnu dám výlet. Tak uvidíme.

jináč pokud by někdo potřeboval poradit s TSDI ,tak mohu kdyžtak dáti kontakt na fakt machra,který ví co s tímto motorem. Vyžaduje to své a trpělivost. A ted už se snad bude jen jezdit.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...