Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kamera do auta


Medvěd

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Mám peugeot 508 a sháněl jsem malou nenápadnou kamerku, protože v peugeotu udělali "megazrcátko"

Já si koupil http://www.kamery-do-auta.cz/cs/topcam-mini-0806-x7/ mám ji cca půl roku a už pojede zpátky do obchodu na raklamaci. Je malá, šikovná, nenápadná, ale...

Vypíná se při nahrávání, Někdy nahrává, někdy ne, vnitřní baterie nevydrží déle jak 10 vteřin, co se týká nahrávání pohybu před vozidlem tak to funguje tak, že pokaždé co zaparkuji, tak musím v menu nastavit parkovací mod. Před jízdou zase najet do menu a vypnout parkovací mod. Takže nepoužívám. Koupil jsem si i skryté napájení http://www.kamery-do-auta.cz/cs/skryte-napajeni-pro-autokameru-topcam-mini-a7/ a ruší mi rádio signál. Kvalita záznamu je celkem pěkná. Nahrávám v rozlišení 2560x1080 30P 21:9 (kinoformát, superHD)

Pro mé účely sháním do tohoto auta kameru přední i zadní pokud možno s 24h nahráváním někde na externí disk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...

Až teď koukám, že sem někdo napsal. :) Tak rovnou napíšu svojí zkušenost. Nakonec mi na jiným foru poradili lamax drive c7. A musím říct, že mě celkem překvapila. Já jí chtěl jenom na natáčení jízdy, takže si z toho videa nestříhám. A jako důkazní materiál pro policii to úplně stačí a nemusím kupovat nic za velký prachy. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak Mini 0801 začala blbnout a zasekávat se, tak jsem nad ní už zlomil hůl a dal místo ní A119, ale pak mi to nedalo a rozlouskl jsem ji, za 5usd objednal novou baterku, vyměnil, a už zase šlape spolehlivě. Takže celkově se ukázala jako slušný kousek, když tedy pominu, že hned na začátku bylo přeflashovat firmware na ten od Ojocam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj. Tak ja som hľadal niečo drobné čo sa zmestí za spätné zrkadlo a našiel som viacero možností. Nakoniec vyhrala táto aj podľa kvality sony chipu aj podľa videí z netu. Čo dokáže je na krabici akurát je možno škoda že snímkuje 30fps. Mohla aj 40... až bude namontovaná dám foto. Ďalšou výhodou je Nalepovací stojan pričom sú dve. Ešte potrebujem na nabíjanie zdroj s micro usb doriešiť ak o niečom viete čo má dlhý a tienený kábel dajte vedieť ten do autozásuvky čo je pribalený veľmi nechcem aby som nemal zbytočne spoje pod palubkou kde su poistky hoci autozásuvky sa predávajú...

20170419_194416.jpg

20170419_194646.jpg

20170419_194505.jpg

20170419_194610.jpg

20170419_194428.jpg

Upraveno uživatelem JakubkoSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si loni pořídil

Gembird DCAM GPS 01

https://www.alza.cz/hobby/gembird-dcam-gps-01-sleva-d2905029.htm?kampan=adpla-ho_obecna_auto-moto_high_c_9062909_1o1_UF600c2_newish&gclid=Cj0KEQjwldzHBRCfg_aImKrf7N4BEiQABJTPKPAVlSTQ8AmOVSyIoHWFU4lKP1nCgV7y3R3IJb77WS8aAqoR8P8HAQ

Řidič musí brát v úvahu to, že když poskytne záznam policii na svoji obhajobu, nese zároveň odpovědnost za přestupky spáchané na celém záznamu kamery.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jak kde. Vystřižený záznam může být brán jako zmanipulovaný - osobní  zkušenost - PČR přijala pouze celou SD kartu ke zkopírování záznamu. Takže se mohla uplatnit stará lidová moudrost: " Každý klacek má dva konce ".:aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahojte, tiez premyslam nad kamerou do auta, ale sluzobneho.

Premyslam nad TrueCam A5, ci A7. Povodne som chcel A4, ale nema GPS, a samotne dokupenie podla stranok truecam.sk stoji 45 € cize vyssia rada, je za uvedenu cenu uz s GPS modulom.

Co by ste poradili? Podla videi na Youtube sa neviem uplne rozhodnut, nejako to maju neostre miestami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Dobrý den, přemýšlím nad koupí kamery DDPai Mini2+. Chci se zeptat nemáte někdo s ní nějaké zkušenosti? Případně s kamerou od stejné značky? A ještě jedna otázka, drží dobře ta 3M nálepka, kterou se kamera přidělává? Třeba když bude v létě svítit sluníčko na přední sklo, tak aby se neodlepovala. Předem děkuji za odpovědi Robert.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nálepka na mojej kamerke (držiaku ) drží doteraz perfektne stojan sa ani nepohol. Problém je v tom že kamera sa zacvakáva do toho stojanu na vodítka a to sa časom uvoľnilo a je tam pohyb tak 1mm na stranu.

Upraveno uživatelem JakubkoSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...