Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kamera do auta


Medvěd

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Já jdu do SJ4000 originální od SJCAM . Nikoliv SJ400W apod napodobeniny.

Originál od SJCAM je vzorkou kopii GOPRO s chipem novatek a stejnou kvalitou videa. Rozdíl v ceně 50% . 

Využiji tuto kameru na outdoor, šnorchlování , lyže apod . Má auto smyčku takže do auta jak dělaná .

cca 2500 kč včetně příslušenství a pošty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Au, Lukáši takhle řezat auto?

A není lepší použít, když už to tedy potřebujete mobil? Existuje spousty užitečných aplikací co to dovedou a ještě lépe než kamera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotoMoto: naprostý souhlas.

To uchycení viz výše - to je tedy BRUTÁL. 

Mám kameru na přísavce - 15 vteřin na sundání a úklid do přihrádky ( aby např. na parkovišti před marketem někoho nedráždila )

                                              - 15 vteřin na přichycení před jízdou.

To je klasická autokamera.

Mobil (HTC) jen cvaknu do držáku a připojím napájení od CL adaptéru a mám dva v jednom. Slouží mi jako kamera a navigace současně. :papa    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem tu kdysi psal (že mi CL nestíhá dobíjet Samsunga S2) a všichni se mi smáli, že to není možné. Ano když jedu do Chorvatska tak musím na S2 vypnout navigaci, třeba na dálnici, kde jí nepotřebuji, protože jinak by byl za těch 10 hodin vybitý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamera napevno v autě má tu výhodu, že v autě prostě pořád je, zapíná se sama, není třeba se starat, zda mám zrovna s sebou telefon schopný nahrávání nebo ne, nebo zda jej nepotřebuju pro něco jiného či zda se nabíjí nebo nenabíjí. Navíc kamera má širokoúhlý objektiv, a telefon ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...