Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

palubní počítač


plac

Recommended Posts

žádný konektor tam není, musíš ručně najít vhodná místa a připojit na stávající vedení. Já čekám již asi rok na pomoc od Strakiho007, aby mi řekl, na který drát u budíků můžu připojit jeden drát od toho PP a furt se nemůžu dočkat, tak vyčkávám a modlím se, aby si na mě našel čas, páč další oslovený (Ferry) mi ani neodpověděl na dotaz. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, řekl bych, že na mechanický náhon to nepůjde, ale na facelift by mělo jít bez obtíží. ;)

Edit: fotka z úvodu s tím PP v dřevěném dekoru je přímo z auta prodejce Dohnyho a tomu tam fungovalo snad vše kromě zbytku paliva v nádrži. Někde mi to psal do SZ nebo mailu, ještě bych to našel.

[upravil dne 13.3.2014 17:56 od Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

neni jednodušší OBD2 modul, který se připojí pod volantem a přes blouetooth spáruje např. s mobilem, notebookem, nebo tabletem? Stojí kolem 500,- a aplikace jsou zdarma..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky ho ještě nemám, ale hodlám pořídit. Je s tím nějaká potíž při montáži? Myslel jsem, že je to jednoduché - \"strčit do zásuvky\" a jedem.. (?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palubní počítač, o kterém je zde řeč, se nestrká do OBDII diagnostické zásuvky, ale musí se prostě \"přidrátovat\" do elektrosvazků v autě na svá místa, jinak nebude fungovat, takže jednoduchá montáž to opravdu není, což je důvod, proč stále (už snad přes půl roku :mad: ) čekám na strakiho, až si na mě najde chvilku času a poradí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...