Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

otevření kapoty za jízdy


KUBBACHER

Recommended Posts

Mě se otevřela přední kapota před rokem na mém pracovním vozidle Škoda 1000MB v 80km/hod. Je to super pocit se dívat na cestu a nic nevidět tak jsem brzdil jak o závod. Naštěstí nikdo nejel za mnou ani v protisměru. Odvesly to jen banty. Byl to skvělý zážitek. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no - mně se to stalo minulou zimu ve služební Octavce na dálnici v cca 130km/h, 2 dny před tím byla v servise - machři mj. opravili i zámek kapoty.... :mad:

Jaké bylo jejich překvapení, když jsem jim to dovezl a škoda byla vyčíslena na necelých 100tis. Kč... (oba blatníky, čelní sklo, samozřejmě komplet kapota, pomačkaná střecha, jedny dveře, posléze komplet lak..)..

Musím říct, že to není žádná prdel, zvláš? když jedeš rychle, od těch diletantů v servise mě museli držet, abych jim jednu nenatáh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to me se jeste neotevrela ale jednou jsem mel namale.

Dolival jsem si vodu do ostrikovacu a nak jsem tu kapotu spatne zamack a z ajizdy se mi zdalo ze se nak vlni ale blo to v noci tak jsem si myslel ze jsou to naky stiny a kdyz jsem zastavil a podival se tak byla otevrena ale drzela na hacek a on ji nepustil za coz mu dekuji.

Kdyz jsem kupoval ND od jednoho typka tak on rikal ze se mu otevrela a tacal brutalne brzdit a zezadu to du nej naprcal nakladak. Musela to bejt prdel 205 versus nakladak co???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám pár lidí, kterým se zvedla kapota do skla, fakt to musí být super...

Jeden - po lehké bouračce na čumák, jel do pojiš?ovny, pojiš?ovák to nafotil, sepsal. Dotyčný odjíždí směrem servis - a cestou se mu zvedne kapota. Takže návrat do pojiš?ovny... pojištovák akorát povídá \"dlouho jste tu nebyl\" :)

Druhý - nacpal do 205-ky motor Mi16, a nějak už mu nezbylo místo na ten pojistný háček kapoty - prostě se tam už nevešel. Tak jej vyhodil, a jezdil bez něj. A pak mi jednou volal, jestli takhle náhodou nemám kapotu...

Jinak myslím, že Voštík už s tím má taky zkušenost, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn. ja jsem byl stejny pripad jako ten 2. v poradi :)

Ne ze bych na nej nemel misto, ale jsem si rikal, ze pres tu navarenou kapotu na nej stejne nedosahnu, tak sel ven. Tyden po novem laku se mi zvedla :(:mad: tak ted tam zase ten hacek smrdi :D A jen tak mimochodem: dosahnu na nej uplne fpoho :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je téma pro mě. 3x se škodou cca 60tis. Jednou moje vina za pár korun - Ducato shnilá kapota, dálnice ve 140 ze utrhl jenom krycí plech kapoty a letěl někam do kelu. 2. zkušební jízda s udělanou Lagunou, ta má dva zámky na čele a zajiš?ovací háček. Háček chyběl, kolega to blbě zacvak. Ve 160 rána, ubržděno jen taktak, výsledek kapota, panty, přední sklo a střecha od antény. 3. to samé u 206 - jela z laku a šla tam znova.:o:o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u cabria nemam taky zajistovaci hacek.Tam kdy by se mi otevrela tak nevim co s tim.Nedavno sla v televizi cobra 11 a tam s otevrenou kapotou dokonce honili nejakeho grazla ale pak dostal Simir napad a ustrelil panty.A den na to se znamymu otevrela v 80Km u trabanta.Ale nic se ji nestalo.Proste trabant vydrzi vse.Teda az po peugeotu.:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Tak to mému kámošovi se u Trabuka též kapopta za jízdy otevřela, ale zcela natvrdo se z pantů utrhla a rozbila čelní skol protijedoucího fáva - policajti to dlouho nemohli pochopit, takže jim to prý musel 3x přeříkat a ve finále mu ani nedali pokutu - byly z toho hotovější než ta kočka, co řídila to fávo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...