Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P106 1.5D pro 80letého dědu - prodej


MilanF1

Recommended Posts

OK, budu počítat přesné náklady a zkusím i spočítat hodiny.

Dneska jsem měl čas jen hodinku. Dal jsem nové filtry. Palivový šel blbě povolit, klíč na filtry nemám, nakonec se zadařilo sikovkama. Ale nový jsem utáhl jenom rukou.

Sundal jsem kryt rozvodů, je tam řemen Gates, na původní nevypadá, ale určitě tam nějaký rok je. Jedna kladka (hladká) není čistě stříbrná, ale je do fialova, odhaduji, že nebude OK. Budu tedy prosazovat komplet výměnu rozvodů - ale hlavní rozhodnutí má táta (platí :D).

Drážkový řemen je ale KO - už se rozpadá. Táta má nějaký doma (na P205), musím zjistit, zda není stejný, nemusel by se tedy kupovat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je lehce fialová, takže je tedy KO.

Klínový řemeny máme doma 2, ale ani jeden nepasuje na 106D (dle kodu na řemenu a porovnání s databází v AK) :(. Tudíž koupíme nový, ale nestojí majlant :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLu: Ano, bral jsem toho více. Stěrače Bosch Eco, oba za 130 Kč (40% sleva P-C), tak jsem je vzal hned na 3 auta. Nevím, zda by takovou cenu měl badisak. Vzduchový filtr starline asi badisak nemá :D Byla tam hromada dalších věcí, které jsem si pohodlně prohlédl v e-shopu a vybral. Navíc u badisaka bych platil 100 Kč za poštu, okolo AK jsem měl cestu.

Úsporu bych asi u badisaka měl, ale nebylo by to drama. Alespon jsem udělal obrat a body :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menší pokrok. Auto jsem lehce přeleštil, vypadá o něco lépe. Ale na ten levý bok nemám mechanizaci. Bude stačit ruka a třeba tempo na staré laky?

Pustil jsem se i do stropnice a odstraňoval šestnáctiletou špínu, asi se v autě kouřilo. :myslim Alespon foto pro porovnání. :)

post-15148-14109636005021_thumb.jpg

post-15148-14109636005694_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem koupil BODY 950, musel jsem ho vyzkoušet, než jej použiju na podlahu kufru. Podlaha v kufru je OK, bourané na zadek to nebylo, ale prostě nosníky jsou orezlé, tak je ošetřím - při výměně nápravy.

Pohrál jsem si s předkem a musím uznat, že se s tím pracuje velmi dobře.

post-15148-14109636006115_thumb.jpg

post-15148-14109636006536_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menší pokrok. Auto jsem lehce přeleštil, vypadá o něco lépe. Ale na ten levý bok nemám mechanizaci. Bude stačit ruka a třeba tempo na staré laky?

Pustil jsem se i do stropnice a odstraňoval šestnáctiletou špínu, asi se v autě kouřilo. :myslim Alespon foto pro porovnání. :)

Bezpochyby stačit bude, ale rukou to bude hodně práce. S trochou opatrnosti by to šlo tempem a co nejjemnějším kopřivovým kotoučem ve vrtačce, ale opravdu velmi opatrně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...