Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P106 1.5D pro 80letého dědu - prodej


MilanF1

Recommended Posts

Dneska se nazuly zimní gumy a přitom se vyměnily přední brzdy. Nové kotouče a destičky. 

Destičky ještě měly cca 30 %, ale kotouče zevnitř měly hloubkovou korozi a nerovnoměrné sjeté. S tímhle bych nemohl příští rok na technickou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Dneska se dělal malý servis. Děda si stěžoval, že nemůže utáhnout volant a svítí kontrolka. Pohled pod kapotu byl výmluvný, ztratil drážkový řemen. :D Takže se dal nový. Zároveň měl štrejchnutý přední nárazník, tak jsem ho začal brousit a děda se mě ptal: "Potom to vezmeš štětkou, ne?" To mě hodně rozesmálo. :D Takže jsem mu to nalakoval. :) Ale za fotku to nestojí, není se čím chlubit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abyste neřekli, alespon jedno foto. Je potřeba ještě zaleštit přechod.

Umím to připravit a nalakovat mnohem lépe, ale nárazník je prasklý a děda to někde zase štrejchne. :D 

Fotografie0430.jpg

Fotografie0433.jpg

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

106tka si vyžádala novou autobaterii. 74Ah a starter se může převrat... startuje to lépe jak moje 306... 

Ale děda se nechal slyšet, že dlouho už jezdit nebude, takže možná bude brzy na prodej. Já pro tohle auto nemám využití... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Děda stále jezdí, za 2 roky 10 000km. Proto je nová STK.  Předtím se udělal malý servis a kontrola. Takže všechno v pořádku, nic nezjistili, jenom korozi. Ale počítám, že to byla poslední STK, kterou jsem na autě dělal já. 

20190707_202932.jpg

20190707_203257.jpg

20190708_163710.jpg

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • Péťa locked a unlocked this téma
  • O 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...