Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lion de la France: volant


azuritko

Recommended Posts

Takze pekne od zaciatku :) Po polrocnom hladani a rieseni ( ci benzin alebo diesel) co kupit za nove auticko som nasiel jeden krasny kusok cez inzerat nedaleko Prahy. Riskli sme to s priatelkou a sli sme sa nan pozriet aj ked na 90% som bol rozhodnuty ho kupit (pri obhliadke sme sa zhodli ze to bude nas novy milacik) :D Je to 2.0 Hdi 80kw rok 2000 najazdene km momentalne 117 000 motor je aj podla stk pri prihlasovani vo vybornom stave, byvali majitel sa o auto prikladne staral, bol mechanik auto bolo dovezene s Francuzska a mal ho ako konicek, aj moj mechanik po zhliadnuti zhodnotil, ze auto v skvelom stave, cize km neriesim :) Na aute bolo spravenych vela veci pocnuc : zatmavenie ramu na prednych svetlach, zadne veko kufra zahladene a spravene na spinac, folie s atestom na zadnych sklach, dodany polokozeny interier ( ktory bohuzial na soferovej sedacke treba dat precalunit, ako aj laktovu opierku), lizatko z laguny, smerovky na blatnikoch zahladene a presunute podla stareho modelu 406tky do plastovych list nasledne cele auto do laku, spodok osetreny a dutiny vystriekane antikoroznym voskom a dalsie malickosti. Cena bola viac nez priazniva a po auto som si siel na treti den od uvedenia inzeratu, cesta tam ( vlakom) bola nekonecna :D cesta na spat uz na aute bez problemov pohodova, prihlasenie bolo zdlhave kedze sa to riesilo cez vianocne sviatky a novy rok ... Spotreba sa pohybuje podla pp v priemere 5-5,5 , caka ma koncom maja vymena oleja (pravdepodobne dam Total Quartz 9000 5w-40) a filtrov (asi vsetky od Bosch) ale ak mate ine skusenosti sem s nimi :) Dokupil som si letne disky spolu s obutim v rozmere 205/55/16 ,zimne mam 195/65/15 zatial na plechacoch ale tie pojdu uz coskoro dole a dam tam alu-cka 15 ( tie mam este zo starej 406tky boli na nich letne pneu) Preto som si aj zalozil tento log, aby som mal vsetky info po kope a riesil veci tu a nie kazdu v inej teme Mam aj par veci, ktore potrebujem vyriesit ako zle hrajuce repro v palubovke, dat dokopy sportovu masku (tu dal majitel spolu s autom) precalunit sedacku , zapojit lampicky v dverach atd... Pridam aj par foto :) [upravil dne 8/3/14 13:26 od azuritko] [upravil dne 20/3/14 12:53 od azuritko] [upravil dne 28/4/14 14:34 od azuritko] [upravil dne 28/4/14 18:10 od azuritko] [upravil dne 13/5/14 08:53 od azuritko] [upravil dne 17/5/14 10:02 od azuritko] [upravil dne 18/5/14 17:39 od azuritko] [upravil dne 19/5/14 09:45 od azuritko] [upravil dne 26/6/14 13:09 od azuritko] [upravil dne 26/6/14 13:27 od azuritko] [upravil dne 5/7/14 19:16 od azuritko] [upravil dne 10/7/14 17:20 od azuritko]

Upraveno uživatelem azuritko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ano cely interier je prerobeny, vravim byvali majitel sa stym vyhral mal ho tri roky tak som proste stastny, ze som natrafil na take auticko :) este som zabudol je aj skratena riadiaca paka cca o 4 cm a pedale su tiez vymene za sportovejsie :)

fotka jedine takato zatial

post-41487-14109635868507_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Charlie1 velmi pekne dakujem :) niektore auta su tu naozaj krasne to moje ma este cestu k nim pred sebou :) chcem este dat na sklo zatmavovaci pas ktory tam bol ale samozrejme mi ho pri stk strhli :D a rozmyslal som aj nad kozenym volantom , radio na kazety menit nejdem za cd vzadu v kufri mam CD Changer tak to necham tak :) a tak potom tie sedacky dat do pucu vycistit a ocalunit a premyslal som aj nad stropom, zeby som ho nastriekal do ciernej tak isto aj stlpiky nech to je cele TMAVEEE :D

krtek 2 : no premna zamna :D ja v tom taky rozdiel nevidim a viac sa mi to paci takto ako ta smerovka v blatniku, za prve sa mi pacia taketo neprerusovane ciste linie a za druhe sa to lepsie umyva :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako chapem ,len pri takom zisteni je potrebne dosledne prekontrolovat predok nosniky atd zo srandy tie blatniky nemenili bud boli hrdzave alebo to dostalo ranu,a pises ze si to kupil od mechanika a ti maju vecsinov v oblube kupit buracku za lacno a dat si to svojpomocne do kopy

[upravil dne 5/3/14 13:53 od krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja sa nechcem hadat niesom znalec :) ale tak mechanik co mi to obzeral aj motor aj karoseriu atd vravel ze je to v poriadku a ja mu doverujem , ak to aj bolo burane co mozno bolo neviem to potvrdit ani vyvratit tak sa auto sprava normalne preslo KO-ckom preslo vstupnou STK ( a nebolo to po znamosti ) neviem no ale kazdopadne si to dam este raz niekomu pozriet :) pre istotu teda vdaka za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iwannko : dakujem :super

mam taky dotaz na maly hasiaci pristroj do auta zatial je v kufri no paci sa mi ked je v predu pri nohach spolujazdca namontovany tusim ze som to tu aj niekomu videl :) tak to mam v plane co na to poviete

a este pridam jednu 406tku podla ktorej mam este v plane aj tu masku sportovu ciernu a tie 3 strieborne pasky pod spz, len tie hmlovky neviem ci ich dat do cierna :myslim

post-41487-14109635873902_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No predpokladam ze su to 17tky to na foto a tie by som len tak nezapisal do tp a bez toho jazdit nechcem, povodne som chcel 16 origo ouragany no tie som tiez nezohnal tak som kupil tie co mam na foto hore, no a k maske klasicka zo znakom leva bude jesen-zima, bez leva \"sportova\" jar-leto...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...