Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chyba fora


Edison

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

S povděkem kvituji, že mě teď fórum nechalo napsat a odeslat příspěvek opravdu po 30s od předešlého. Nevím, zda to bylo komunikováno, každopádně dobrá práce ! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Tak jsem chtel poukazat na chybu na foru ale nemuzu vlozit odkaz ktery smeruje sem na forum,  jelikoz na to nemam opravneni.   

Takze to zkusim popsat:   sekce Forum / servis / Servisní historie podle VIN kódu Peugeot, Citroën .  Vstup pouze pro radne cleny (nejsem)   Pokud na teto strance kliknu na odkaz ZDE nebo odkaz STÁT SE ŘÁDNÝM ČLENEM otevre se nove okne s textem Omlouváme se, ale vyskytl se problém a dole chyba 1F176/3  nebo 2F173/H

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nutné u příspěvků, ale i jinde ve fóru, u datumů uvádět i rok. Protože "Odesláno 5. srpen" nebo "Registrace 31. květen" opravdu nestačí, je to matoucí a nicneříkající, kór když mezitím uběhl rok a více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na to, že jsem to poprvé hlásil už asi v půlce prosince ... Ale tehdy to "nebyla priorita", pak "byly svátky" a teď "se adminovi narodila dcerka" :roll  Přitom to evidentně vys*rá dost lidí, jen ne každý to hlásí. Ach jo ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesněji 28. prosince ;) hele prostě se čekalo na aktualizaci softwaru, která to opraví, ta vyšla v pátek a během dneška nebo zítřka by měla být aplikována. Pokud nemůžeš žít bez roku v datumu, je mi tě líto, já mám prostě úplně jiné priority. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez dne, roku a měsíce v takovém tvaru, jak datum na normálních webech vypadá. Žít bez toho mohu, ale promiň, k čem u je tu vlákno "chyby fora" pak tedy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochop, že je to volnočasová aktivita. Když aktualizace vyšla v pátek, dnes je středa a mezi tím se adminovi narodilo dítě, což je velká životní událost, tak to hold není hned. A datum v né úplně standardní podobě není nic, kvůli čemu by se fórum mělo hroutit.

A toto vlákno tu je od hlášení chyb nebo nepřeložených slovních spojení. Ne od a teď mi promiň to slovo od "buzerace". Každý máme svůj život a někdy určitá změna chvíli trvá. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime rozumím, ale toto JE chyba. A docela hodně to otravuje život. Na druhou stranu pokud se od konce prosince čeká na aktualizaci která (mimo jiné) pomůže toto opravit tak se nedá nic dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno má svůj čas, kdybych tohle měl na plný úvazek vypadalo by to jinak, ale nemám, takže tyhle drobnosti prioritu nemají, zvlášť když s tím nemohu nic dělat.

Tohle vlákno je na hlášení chyb, ne na buzerovani, že to dlouho trvá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...