Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tempomat


jirkapl

Recommended Posts

Před hodinou, slimboy napsal:

Ak sa s tym neponahlas a chces usetrit: https://www.aliexpress.com/item/32843320167.html 

No nevim zda riskovat balicek s nakazou i kdyz ten dneska muze prijit odkukoliv. Ale dekuji.

před 1 minutou, jarokare napsal:

Ze serviceboxu , je to origo sada Peugeotu

A mohu se zeptat co vse ta sada obsahuje? Je to jen packa, nebo jeste neco navic co je k tomu potreba? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Ahoj,
konečně mi po obštrukcích dorazila páčka tempomatu, zamontoval jsem ji a teď už jen hledám někoho z Libereckého kraje kdo by uměl jednotce říci že tam je a aby reagovala.
Kdo z vás má doma šikovný program a byl by ochotný to třeba přes víkend nastavit?
Díky za reakce.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem teda objednal packu, zamontoval a vyvrazil do jednoho servisu kde vse naprogramoval, ale stejne se nic nedelo. Absolvoval jsem tedy cestu do autorizovaneho servisu kde mi diagnostikoval ze je packa nejaka vadna, asi nedostatecny kontakt na pinech, ale ze kdyz packu spravne primackne tak ok. Packu jsem rozebral a zjistil ze byl nedostatecny kontakt na prepinaci omezovac/vypnuto/tempomat. Po odstraneni teto zavady jsem to jel projet, funkce se zapne, a pak ale stale sviti OFF a nejde nijak zapnout. Obcas se povede nastavit rychlost, ale to pak dale nereaguje na pridani/ubrani na tlacitkach packy.

Uz nevim co dal. Vlozil jsem do toho uz tolik sil a casu a nechce se me to uplne schodit ze stolu. Byl by nekdo ochotny zkusit vzit svoji packu a otestovat u me zda je to tou packou nebo je to jeste necim dalsim? Nekde z Libereckeho kraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@geo.luki Kolik vláken a příspěvků k tomu tempomatu ještě založíš?? To nemužeš mit jen jedno jako každej??

Pokusim se to sloučit, ale takhle se to prostě nedělá. Založiš si tema a v něm pišeš a pokračuješ, ne s každým dotazem na tu samou věc nový téma nebo odpověď někam kam tě napadne!!!

Takže sloučeno sem, jinak to nešlo, nebyla by posloupnost dotazů a odpovědí, pokud k tomu ještě něco máš pokračuj laskavě tady! 3 temata k tomu nepotřebuješ

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 2 roky později...

Mám Berlingo 1.6HDi 16V 66kW, VIN: VF77P9HXC8J117210. Tempomat páčka namontována, diagnostikou tempomat povolen, ale fungoval jen při zařazené 4, jakmile se dala 5tka tak přestal. Pak vyměněno vadné čidlo ABS na zadním kole a tempomat už stále hlásí OFF. Nevěděl by někdo prosím pomoci?

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...