Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

tempomat


maestro99

Recommended Posts

Zdravim, jsem novym majitelem Peugeot 308 SW, rok vyroby 2011. Auto je hodne dobre vybavene, ale chybi mu tempomat :-). Chci se poptat zda nahodou nekdo nezna nejaky servis nebo sikovnou osobu na severni Morave, ktera by tento tempomat namontovala? Kontaktoval jsem 2 autoservisy: jeden mi napsal cenu 4000 Kc .. pak ze 4500 Kc a stim ze vysledek neni jisty a pokud by se to nepovedlo tak bych zaplatil 2000 Kc. Ten druhy servis chce za namontovani 3500 Kc.

k tomu hodne dobre vybavebnemu autu a chybajucemu tempomatu, si si isty ze mas verziu Active ? Verzia active mala okrem led denneho svietenia a dalsich veci predsa aj tempomat s obmedzovacom uz vo vybave.

Upraveno uživatelem Marcel00
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu hodne dobre vybavebnemu autu a chybajucemu tempomatu, si si isty ze mas verziu Active ? Verzia active mala okrem led denneho svietenia a dalsich veci predsa aj tempomat s obmedzovacom uz vo vybave.

Ano, je to Active+ .. ma toho hodne, pouze nema tempomat a xenony mu chybi. V te dobe se delali Access, Active+ a Sportium. A dvoulitr v Access vybave jsem nevidel, navic kuze se delala skutecne pouze do Active+ a omezovac s tempomatem byl za priplatek, viz cenik.

Tempomat je hodne dobra vec na vetsi vzdalenosti a ten mi tam docela chybi :-(.

Upraveno uživatelem Robocop1976
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to Active+ .. ma toho hodne, pouze nema tempomat a xenony mu chybi. V te dobe se delali Access, Active+ a Sportium. A dvoulitr v Access vybave jsem nevidel, navic kuze se delala skutecne pouze do Active+ a omezovac s tempomatem byl za priplatek, viz cenik.

Tempomat je hodne dobra vec na vetsi vzdalenosti a ten mi tam docela chybi :-(.

Tady se tempomat dá sehnat 

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Peugeot-206-207-307-308-408-3008-original-High-quality-plastic-Constant-speed-cruise/32369437095.html?spm=2114.01020208.3.217.MvUrRj&ws_ab_test=201526_2,201527_1_3_2_1_5_4,201409_5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...