Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1000


Guest voątík

Recommended Posts

njn... na 1.sraz jo a na 2. malem taky.... :D, ale stejne na 100% to vi jenom Masinka, ze to auto je opravdu moje :D:) :) :) :) :) nebo ze bych ho mel vzdycky pujcene????? :) Sakra .... je to auto vubec moje? Jsem ja vlastne Pezotak, kdyz jezdim Fabkou a chystam se na Wartase?????? :D Toz ted me asi ukamenujete :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn... na 1.sraz jo a na 2. malem taky.... :D, ale stejne na 100% to vi jenom Masinka, ze to auto je opravdu moje :D:) :) :) :) :) nebo ze bych ho mel vzdycky pujcene????? :) Sakra .... je to auto vubec moje? Jsem ja vlastne Pezotak, kdyz jezdim Fabkou a chystam se na Wartase?????? :D Toz ted me asi ukamenujete :P

Jo tu flasku samozrejme mate....... uz se chladi v lednici, ael kdo prijede an oslavy???

Jen tak mimochodem....ve vedlejsim udoli se usadlila 205 Mi16, cervene barvy, kterou mozna nekdo zna z netu :)

205mi16_forsale.jpg

Takze oslava bude velika prevelika a pazouti dostanou lihove palivo (na chvilku) :D :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stefan: a kdopak je doma hlava rodiny? :D;)

Jasná věc, ona ta 205-ka je stejně pro rodinu dost malá, spíš jen nouzouvka. To je prostě auto pro dva (no, ona 309-ka 3-dveř taky, vždy? jsi to sám viděl...) Držím palce, a? se ten tvůj kombík najde, ten je vážně nej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...