TURBO_KrteK

406 sedan tuning

18 posts in this topic

mam serioveho peuegota 406 (r.v.1996) s litakama, chtela bych ho trochu vytuningovat a tak shanim veskere informace a podklady. Nevis o necem ?

Nebo treba o nekom kdo na zakazku vyrobi spojler podle predlohy ?

Michal tak ten co jsi ho tam daval odkaz tak jsem na nej koukal a mam dojem ze to je Lotys nebo tak neco;););)

Pokud stale hledate nejakou peknou 406 v tuningu, vrele doporucuji www.ast-design.cz Je tam jedna v bilem, docela pekne udelana. Zrovinka nedavno jsem jednu stribrnou koupil /306 uz mi byla mala/, tak mam stejny problem, takze zkusim se domluvit s touto firmickou no a potom uvidime. Pokud by mel jeste nekdo z vas nejake lepsi odkazy - sem s nimi, rad se kouknu.:)

staci se mrknout na film Taxi :D:D:D:D. Neco z toho by se dalo pouzit jako napad k premysleni. Hlavne vysuvna kridel a knipl pro rizeni letu :D:D:D:D

co se tyce spoileru, kridla (na kufru), motoru a tak, tak se mi ta 406 libila.

Seepe taky mam 406 1,9TD r.v96,stribrnou,jsem s ni spokojenej,jasne od vsech privitame ruzne odkazy na tuning 406.Tak sem s nimi.

TO GEORG: TAXI mam skoukli od zacatku i od konce. Co se tyka tuningu, mozna zadni kridilko, bohuzel zadek nic moc a predek je moc preplaclej, bna bokach zadna uprava, za to interier /resp. palubka/ je skutecne originalni

TO MMMMM: Mam sice 406 ale je to benzin - nemam rad naftu - komplex ze studii Jinak mam prosbicku: Nemuzu sehnat zadne materiali - manual - k 406. Ani nakladatelstvi KOPP nic nevydalo. Da se nekde vubec neco sehnat???

;)

TO MILA: Odkaz pekny. Mam ted nejake kontakty tak se zkusim domluvit co a jak /mozna se necham inspirovat/;)

Take nemam manual jen tu brozurku k peugeotu.Kdyby byla nekde na netu v cestine bylo by to super.Neni nekde?

TO MMMMM: Docela by se mi siknul i ten manual, prece jen je 406 neco jineho nez 306. Takze smim-li otravovat, nemas chut mi ji naskenovat a poslat??;)

Covece nemam skener a nevim o nikom kdo ho vlastní

Tak jsem se skontaktoval s jednou firmickou na tuning - predni, zadni dil a prahy - cena 20.000, k tomu nastrik do str. metalizy - Tak pry se do 35.000 vejdem. Copak kradu?? Cele uspory padly na nakup 406 - asi budu muset dluho setrit :( Leda, ze bych zkusil \"pumpnout\" brasku - Ma R19 1,8 16V sport´s version - takze by uz tuning nepotreboval :D