Sign in to follow this  
Followers 0
voštík

výfuk

4 posts in this topic

Nemáte někdo zbytečný výfuk? Nejlépe něco jako bi-sound. Koncovka nalevo a napravo.

:P

To fakt nemám!!!! Ale jestli chceš malou radu, tak tu ti dát můžu. Taky jsem chtěl dva výfuky - 4 koncovky!! A když mi odešel výfuk, tak jsem se do toho dal!! A začal schánět informace! A dozvěděl jsem, že rozdojení výfuku pokuď to není originál (např. BMW M3, M5, Jaguar a pod.) není nic moc, tedy pokuď chceš mít auto bezporuchový!! Je dost velké procento že ti popraskaj svody!!

...A tak jsem nakonec si nechal udělat výfuk na zakázku u SPEIe! Ale jestli chces opravdu 4 konce tak ti mohu doporučit jednu super prodejnu, kde mají levné laděné výfuky a za 5.000 kč si můžeš nechat dodělat svody!!!

Snad jsem ti aspoň trochu pomohl.

Tak to s těma svodama jsem fakt nečekal :(

Asi to zůstane na klasické dvojité koncovce.

PS: ten kontakt určitě napiš :)

O.K. já to taky přesně tak udělal!!!! Ty výfuky tady vyráběj nějací týpkové a levný už moc dlouho nebudou!! Jelikož začínaj bejt pomalu znamí,tak čekám, že to zachvíli taky napáli!!! V ponděli si jedu něco vyřídit a taky ti to hned v pondělí nejpozději snad v úterý pošlu na mail, abychm nedělali neplacenou reklamu......zatim