Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Schéma zapojení


Warmann

Recommended Posts

Na co proboha potřebuješ zapojení celého auta??? Tihle pažouti maj hodně verzí, asi i podle toho, jak se kterej dělník zrovna vyspal a co do kterého konkrétního kousku nacpal... ale 205-ky, a kór diesely, se daj docela řešit intuitivně...

Stefan: mezi elektrikou 205 a 405 je zatracenej rozdíl, a to i v dieselech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Warmann: něco v knihovně maj ale je to snad pučený ma se optat přiští tejden tak uvidíme.Oddie velkej rozdil bych u 205,309,405 ve stejnem roce výroby nehledal pokud nic nesežene tak by se dalo podle elektriky 309,405 orientovat ja bych to tak udělal.Lepši něco než nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stefan: o víkendu jsem místo toho srazu rozebíral bouranou 405D na kousky (splnil jsem ti tvé přání, a mám už i pár věcí na 405 :) )... můžu ti ukázat svazek z 205 a ze 405 - tam je jiné snad úplně všechno. 205-ka je téměř shodná s 309-kou, např. popjistkovku maj stejnou, části svazků, konektory... ale 405-ka ne. Jedině nějaké menší skupiny se dají dohledat - jako blinkry, stěrače apod - ale to je stejně lepší dělat tak nějak intuitivně - měřák a jedééém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz to tady ctu tak se nemuzu nezapojit. Mam taky trochu problem s elektrikou. Mam P205z roku 1986 a tam jeste cyklovac vubec neni a tak jsem si rek, ze ho tam dam z P205 r.v. 1992. Mam packu, pojistkovou skrin se vsema relatkama, ale schazi mi schema zapojeni. stacilo by mi jem jak je zapojena ta packa na motorek a jak je to spojeny s tim rele cyklovace. To by mi fakt dost pomohlo. Diky vsem predem. KDyztak se muzete ozvat i primo ma mail va_ruz@volny.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...