Sign in to follow this  
Followers 0
Warmann

Schéma zapojení

18 posts in this topic

Čau chlapi, nutně scháním zapojení elektriky na 205 diesela. V servisu jsem nic nenašel tak nevím. Doufám že mi pomůžete, dík.:(

Pokud ti někdo s 205 neporadí dřív tak kamoš jde do knihovny tak mu řeknu at mrkne po nějake knižce na 205 když tam bude schema tak naskenuju a pošlu jinak pokud je to klasika nafta určitě nebude velkej rozdil mezi 405.

Na co proboha potřebuješ zapojení celého auta??? Tihle pažouti maj hodně verzí, asi i podle toho, jak se kterej dělník zrovna vyspal a co do kterého konkrétního kousku nacpal... ale 205-ky, a kór diesely, se daj docela řešit intuitivně...

Stefan: mezi elektrikou 205 a 405 je zatracenej rozdíl, a to i v dieselech.

Warmann: něco v knihovně maj ale je to snad pučený ma se optat přiští tejden tak uvidíme.Oddie velkej rozdil bych u 205,309,405 ve stejnem roce výroby nehledal pokud nic nesežene tak by se dalo podle elektriky 309,405 orientovat ja bych to tak udělal.Lepši něco než nic.

Stefan: Dík za ochotu. Kdyby to měli tak mi to pošli mailem. Budu taky ještě

hledat. Zatím Dík.:)

Stefan: o víkendu jsem místo toho srazu rozebíral bouranou 405D na kousky (splnil jsem ti tvé přání, a mám už i pár věcí na 405 :) )... můžu ti ukázat svazek z 205 a ze 405 - tam je jiné snad úplně všechno. 205-ka je téměř shodná s 309-kou, např. popjistkovku maj stejnou, části svazků, konektory... ale 405-ka ne. Jedině nějaké menší skupiny se dají dohledat - jako blinkry, stěrače apod - ale to je stejně lepší dělat tak nějak intuitivně - měřák a jedééém...

Warmann možna příští týden pokud ano hned skenuju a posilám. Oddie až budeš zase něco rozebírat tak dej vědět rád pomužu a člověk hodně zjístí...;)

Po srazu v sobotu mi Ondra volal, že by se s pár lidma stavil - ale pak to nějak odpískali... Ses mohl zeptat :)

Jinak možná tuhle neděli budu něco dělat, jestli chceš mrknout, zavolej, tel. mám vlevo pod nickem.

Stefan: mohl bys mi to schema zapojeni taky poslat? ... nejede mi cyklovac. . diky

Stefan: Cau kolik to prosim te má? Mám ještě jeden na quicku na varmuza@quick.cz. Ten device.cz je firemní a je docela možné že nefunguje.:)

kdyz to tady ctu tak se nemuzu nezapojit. Mam taky trochu problem s elektrikou. Mam P205z roku 1986 a tam jeste cyklovac vubec neni a tak jsem si rek, ze ho tam dam z P205 r.v. 1992. Mam packu, pojistkovou skrin se vsema relatkama, ale schazi mi schema zapojeni. stacilo by mi jem jak je zapojena ta packa na motorek a jak je to spojeny s tim rele cyklovace. To by mi fakt dost pomohlo. Diky vsem predem. KDyztak se muzete ozvat i primo ma mail va_ruz@volny.cz