Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlučnost zavírání dveří


miki73

Recommended Posts

Taky mě to prdí, u mýho CC to zní jak když prásknu vratama od kadiboudy, řekl bych, že těsnění by mělo klást mnohem větší odpor.

[upravil dne 4/2/14 08:04 od ph56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 rok později...

koukám,že v servisech jsou samí profíci. Zamlžování xenonů=joo pane, zamlžení do 10% je ok... Dolehání kov na kov Lojzovi v kombinéze se lvem na hrudi taky přijde normální... Normální to není,tak pátrej po sluchu. :blicismajlik

 

Ono na tom mlžení asi něco bude... jen pro oživení tématu :myslim

post-52556-0-94214900-1442057178_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cvakání může být způsobeno omezovačem (brzdou) dveří, ale zvuk zavíraných dveří je autu daný při konstrukci karoserie, s tím se nic dělat nedá

Vyresil nekdo to cvakani? Myslim, ze nekomu pomohlo brzdu promazat vazelinou. Mne to treba dela u dveri ridice, u dveri spolujezdce je to v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem před zimou čistil všechny mezidveřní prostory - myslím ty místa co se tam všude drží humus, mezi dveřma a kastlí a když už jsem byl u toho, zkusil jsem to stříknout WD. Několikrát zamával s dveřma ale cvakání neutichlo. Další pokus byl se silikonovým olejem ve spreji. Snažil jsem se tím brčkem zajet do všech koutů a nešetřil jsem v domění, že si to cestu najde. Vše marné... dveře pořád cvakaj jak u starý škodovky :grr  Až bude víc času tak bych to chtěl nějak rozebrat a na ty kritický místa zkusit nejakou hodně tuhou vazelínu, třeba i s příměsí grafitu nebo mědi... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak tady jde o omezovač dveří, myslel jsem, že zvuk zabochnutí (viz můj předchozí příspěvek). Je to na výměnu omezovače dveří, mně to měnili u řidiče na záruku (jinak díl cca 1000Kč), u spolujezdce je klid. Evidentně je to nějaký problém napříč PSA, tchán má stejný ročník C5 jako já 308 a mlátí mu to taky. Zajímavé, že už prakticky od novoty si ty dveře v horku nebo už nevím kdy ještě občas vrzly. Taky jsem zkoušel WD a podobně (v servise samozřejmě ticho jak v kostele), nakonec to začlo bouchat, takže výměna a klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono... kdyby člověk věděl že to nějakou dobu vydrží, tak ten litr pustí, mám jen takovou obavu, že to bude možná výrobní nedostatek a že se tam prostě brzo něco opotřebuje. Takže ani tak nejde o peníze ale o tu zoufalost že něco vyměním, byť "prkotinu", ve snaze mít auto bez závad a za rok to bude chroupat v pantu zase  :nevim

Upraveno uživatelem Max67
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...