Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nastavení E-mailové schránky v poštovních klientech


Recommended Posts

SMTP server je v pořádku, pouze již nepodporuje nezabezpečené posílání hesel při odesílání emailů (SMTP) a časem přestane podporovat i posílání nezabezpečených hesel pro příjem (IMAP + POP3). Prosím přenastavte si poštu podle následujících obrázků (emailovou adresu samozřejmě použijete svoji :) ).

Pokud Váš poštovní klient podporuje funkci autoconfig, budou při přidávání nového účtu všechny parametry nastaveny automaticky :)

IMAP

imap.png

POP3

pop3.png

SMTP

smtp.png

Místo portu 587 můžete použít i port 25 se stejným nastavením.

Při prvním připojení/odesílání se Vám zobrazí upozornění (viz. obrázek níže - nebo podobné dle poštovního klienta), že bezpečnostní certifikát není ověřen důvěryhodnou certifikační autoritou. Toho se nelekněte a povolte výjimku pro náš server. Pokud Váš poštovní klient neumožňuje zapamatovat si výjimku natrvalo, naimportujte si naši klubovou certifikační autoritu

Výjimka pro certifikát

vyjimka.png

Jedná se o bezpečnostní opatření směřující ke zvýšení bezpečnosti klubového serveru.

Děkujeme za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
  • O 8 měsíců později...
  • O 6 měsíců později...

Tak se mi zdá že tu máš nějak mnoho registrací že, jedinej mail kterej jsem našel je jamesz@peugeot-club.com a ty tu maš tři jmena, mužeš mi vysvětlit proč??  Je to proti pravidlům

Jamesz    úno.10.2008 - 05:50:55

Jamezs    dub.09.2007 - 02:11:33

Xonik       úno.17.2006 - 20:41:26

 

Učty ti mužu spojit a heslo do mailu změnit, ovšem pokud podáš nějaký rozumný vysvětlení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha no dřív jsem měl  zaplacený poplatek, tak v tom bude ten problém,ale potom, co jsem se nechtěně ve 407 rozstřelil, jsem to už neřešil. Sice nevím jak jsi přišel na to že bych měl 3 jména? Xonik mi neříká vůbec nic... a login do fóra mám na j.ml@w......cz a Jamezs. Jamesz by mohla být nechtěná registrace když jsem se nemohl přihlásit po reinstalaci kompu a ztrátě udajů, to je tak jediné co mě napadá. Tak díky za "osvětlení problému"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...