Pe.Tr

Nastavení E-mailové schránky v poštovních klientech

22 posts in this topic

je možné v přihlašovacím listě v uživateli předvyplňit @peugeot-club.com ? díky.

[upravil dne 3/2/14 11:58 od Radek Hurvajz]

Myslíš na emailu? Není potřeba.. stačí se přihlásit jen s jménem, tzn zadej jen Pe.Tr ;)

Na přihlašovací obrazovku webmailu jsem napsal \"Tip\", že stačí nick pro přihlášení :)

Menil sa server pre odchadzajucu postu(SMTP)?Nefunguje mi odosielanie emailov.

No zkus přihlašovací jmeno jen xpetrix, bez zavinače a domeny, jinak netušim, rozhodně by bylo lepší nastavit odchozí server od poskytovatele internetovýho připojení

Problém je na našem serveru, SMTP je momentálně nefunkční. Doporučuji IMAP (imap.peugeot-club.com) :papa

SMTP server je v pořádku, pouze již nepodporuje nezabezpečené posílání hesel při odesílání emailů (SMTP) a časem přestane podporovat i posílání nezabezpečených hesel pro příjem (IMAP + POP3). Prosím přenastavte si poštu podle následujících obrázků (emailovou adresu samozřejmě použijete svoji :) ).

Pokud Váš poštovní klient podporuje funkci autoconfig, budou při přidávání nového účtu všechny parametry nastaveny automaticky :)

IMAP

imap.png

POP3

pop3.png

SMTP

smtp.png

Místo portu 587 můžete použít i port 25 se stejným nastavením.

Při prvním připojení/odesílání se Vám zobrazí upozornění (viz. obrázek níže - nebo podobné dle poštovního klienta), že bezpečnostní certifikát není ověřen důvěryhodnou certifikační autoritou. Toho se nelekněte a povolte výjimku pro náš server. Pokud Váš poštovní klient neumožňuje zapamatovat si výjimku natrvalo, naimportujte si naši klubovou certifikační autoritu

Výjimka pro certifikát

vyjimka.png

Jedná se o bezpečnostní opatření směřující ke zvýšení bezpečnosti klubového serveru.

Děkujeme za pochopení.

škoda, že zmizely ty hezké obrázky Peugeot-Clubu... :roll:aut

Dotaz, mam plnou schranku, ale mejli nejdou mazat. Mrknete nekdo na to pls.

Funguje, ja přes něj odesilam normalně

nezapomeň na ten certifikát

pop3.peugeot-club.com
imap.peugeot-club.com
smtp.peugeot-club.com (autorizace dle pop3)

Už funguje, já měl u SMTP nastaveno, že má použít stejné přihlášení jako do pop3, ale musel jsem to přehodit, že se nejdřív má přihlásit k pop3 a pak teprve odesílat :)

Mám problém s výběrem. Nějak se mi potratilo heslo k mailu @peugeot-club.com a stejné heslo jak mám login do profilu mi nejde. Jaké je heslo na pop3 případně jde zrušit a nastavit nové?

Dík za odpověď

Osobní E-mailovou schránku mají pouze řádní členové klubu. Návod, jak se stát řádným členem klubu najdeš zde.

Tak se mi zdá že tu máš nějak mnoho registrací že, jedinej mail kterej jsem našel je jamesz@peugeot-club.com a ty tu maš tři jmena, mužeš mi vysvětlit proč??  Je to proti pravidlům

Jamesz    úno.10.2008 - 05:50:55

Jamezs    dub.09.2007 - 02:11:33

Xonik       úno.17.2006 - 20:41:26

Učty ti mužu spojit a heslo do mailu změnit, ovšem pokud podáš nějaký rozumný vysvětlení

Aha no dřív jsem měl  zaplacený poplatek, tak v tom bude ten problém,ale potom, co jsem se nechtěně ve 407 rozstřelil, jsem to už neřešil. Sice nevím jak jsi přišel na to že bych měl 3 jména? Xonik mi neříká vůbec nic... a login do fóra mám na j.ml@w......cz a Jamezs. Jamesz by mohla být nechtěná registrace když jsem se nemohl přihlásit po reinstalaci kompu a ztrátě udajů, to je tak jediné co mě napadá. Tak díky za "osvětlení problému"