Sign in to follow this  
Followers 0
jakoubek

zloději

4 posts in this topic

Zdravim. Mam dotazek, jake mate zkusenosti s odcizovanim Peugeotu, nejlepe modelu 106 /vlastnim jej cca mesic a zvazuji pojisteni, zda ano, ci ne/. Je to r.v. 2000 1.1 benzin, ma imobilizer a konstrukt. Vlastnil jsem jednu 106 pred cca 2 lety a byla jak pruchodak, nedelal jsem prakticky nic jineho, nez kupoval nove zamky do dveri :-( Nejsem sice z Prahy, ale ono to v MB neni o moc lepsi :-(

19.3 tak jste mne moc nepotesili :-)

holt budu sponzorovat pojistovnu ... ono by dost bolelo o nej prijit bez jakekoliv nahrady :-)

Zdarec, rozhodně pojistit, vždy? jsi ty prachy co si do ní dal, nenašel asi :-) na ulici, že. Každopádně se ti pak alespoň něco vrátí a taky budeš mít s největší pravděpodobností slevu na pojištění, když tam máš už nějaký zabezpečení. Takže hlasuji pro ano, mám svýho pepču taky pojištěnýho a spí se mi trochu líp.

Souhlasím - nechat pojistit, mám auto starší než ty (r.v. 96) a nechal jsem to taky pojistit. Kdyby mi ho ukradli tak dostanu alespoň něco.

S tim konstruktem to je gut, daji ti za to slevu u čp máą 10%, stejně tak u kooperativy, a u allianzu 7%, ostatní nevím, takľe se pojisti to» mé doporučení.:D:D