Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledá se milovník


Pietro

Recommended Posts

horských kol. Zdary, nejni mezi Vámi pánové, kromě zaníceného pežo?áka i znalec v oboru biků. Potřebuju na svojeho šmudlu sehnat nějakej schopnej nosič na horský kola za slušnou cenu. Máte někdo zkušenost? Díkes všem.

Pietro 406 2.1 td

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milovnik nejsem, protoze se musi slapat a to vysiluje. Nicmene zajdi nekam do vetsi prdejny sportu (kde prodavaji kola) a tam nosic na kolo koupis bez problemu. Stoji okolo petikila. Pak se jeste prodavaji na nej ruzne tasky. Ceny tasek se pohybuji od 300kc az 2000kc.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosič na kolo, jako to, co se přidělá na kolo, abys na něm mohl vozit tašky? Nejlepší tyhle nosiče dělá Sport Arzenal, mám jej taky, můžu předvést...

Jinak nosič kol na střechu auta používám ten nejobyčejnější za dvě stovky z OBI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem příslušenství na auto kupoval na http://www.neumannr.cz/ v Holešovický tržnici. Maj tam dobrý ceny, jsou ochotný. Osobně mám nosič Neuman, samozřejmě nějlepší je Thule, ale samozřejmě taky nejdražší. Thule mám příčníky, kopené taky tamtéž, ještě jsem tam koupil střešní box za cca 3500,-. Ceny jsou tam fakt dobrý.

Nosiče za dvě stovky bych si na kolo nedal, běžně jezdím (i s kolem) 170, a to bych se bál, že se kolo utrhne a navštíví vozidlo za mnou. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...