Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 SW přestavba na LPG


jurias

Recommended Posts

Ahojte uvažuji o koupi 308sw 1,6VTI a její následné předělání na LPG... Objevují se tu příspěvky s dost pozitivním ohlasem což je povzbuzující ale mám k tomu všemu ještě jednu malou otázku a to jakej typ kdo máte a jaké s tím máte zkušenosti (lovato, brc atd...) i včetně spotřeby, poruchovosti a co vás napadne :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik ročně najezdíš pokud 20 000 km a více super udělej to ale pokud třeba jenom 10 000-15 000 km tak se ti to vrátí tak za 4 roky ale je to na tobě osobně mám benzín ale už nejezdím jako dříve najel jsem klidně 20 000 za rok a ted tak polovičku já se ptal a cenově to výjde na 30 000 kč a ber v potaz každoroční prohlídky to stojí okolo 1000 kč a jaký typ nevím kukni tady tady http://www.prestavba-lpg.cz/typy-lpg-zarizeni/ máš tu dost typů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorát v tom kalkulátoru něco chybí takže je k prdu:P:P

tak čím větší obsah tim rychlejší návratnost....

Revize LPG 250Kč ,jakejch 1000Kč...ted před stk jsem platil revize LPG+Emise 620Kč:myslim

sím najedu cca 15-18000kč za rok mám LPG

manželka cca 5000-8000kč za rok taky plyn navratnost bude delší....cca 2-3roky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 8 měsíců později...

Kamarát mal vo firme 308 vti aj s plynom, kým jazdil na benzín ok, až prepol na plyn, katastrofa, cuká, slabý výkon, kopu chýb a len a len problémy. Auto do servisu a potom, opäť, kým jazdil na benzín v pohode a plyn znovu problémy a ďalej problémy už aj s benzínom. Po servise už jazdil len na benzín a plyn nechcel ani zadarmo. Takže nedávaj to !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejný motor mám v 308če, ale krátké, rv 2009. plyn namontován v roce 2013 společností 1.LPG v Brně-Komárově. teprve před několik týdny se povedlo vše seřídit a dát do stavu, kdy auto jezdí i na LPG super. nejdříve byl problém se svíčkami, nebo aspoň tak mě to bylo řečeno, jelikož motor cukal, nedržel volnoběh. po výměně svíček nic moc rozdíl, tak mě bylo sděleno, že je problém v tom, že tankuji nekvalitní plyn. tankuji samo že kvalitní plyn, ale řekl jsem si, že budu jezdit na jejich doporučenou čerpačku a uvidím. problémy neustále pokračovaly, na LPG mě auto na křižovatce neudrželo volnoběh nebo byl volnoběh i 2500 ot/min. několikrát mě auto chcíplo v hodně nebezpečných situacích a když se na Vás řítí tramvaj a vy rychle startujete, navíc v autě dvě děti........pohár trpělivosti přetekl a začátkem září, zhruba po roce od montáže, jsme s manželkou dovezli auto do firmy, kde prováděli montáž s tím, že dokud vše nebude perfektně fungovat, tak si auto nepřevezmeme a pokud by i tak problém pokračoval, dáme auto soudnímu znalci, který zjistí příčinu. auto tam měli dva dny, pak nám zavolali, že na závadu přišli, že byl špatný filtr LPG. Na 50 % si ale myslím, že závada byla někde jinde, že konečně vše seřídili tak jak měli, protože to cukání a volnoběh byl od začátku, to by se ten filtr musel hodně rychle hned při prvním natankování zanést. ale od září, kdy tam bylo auto, tak auto jezdí neskutečně, nepoznám, kdy přepne na LPG, krásně drží volnoběh a jezdí nádherně. už jsme propadali beznaději a přemýšleli o prodeji auta, ale teď, když vše funguje jak má, tak si auto určitě necháme 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen pripominka k hrdlu na tankovani - je to sice uz asi 6 let zpatky - mel sem od kamose pujcenou Ladu samaru na LPG dojel sem na plynovku a obsluha me odmitla natankovat z duvodu ze hrdlo je pod naraznikem

kamos je z prahy - mozna mel LPG i od stejne firmy :myslim

 

a jeste bych si nechal dat hrdlo na druhou stranu, to jen z duvodu ze 90% benzinek je prave z prave strany :P

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...