Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bazar je fuč ??? pomóc


Guest Filip

Recommended Posts

Musím vám pochválit nový vzhled stránek, je lepší ale mrzí mě že už není rubrika kde se šmelilo, totiž včera jsem měl nehodu a odskákal to přední nárazník i spoiler tak bych potřeboval rychle sehnat aspoň ten nárazník .. Jsem z Plzně

Pietro, neválí se ti někde v garáži jeden hezkej cobys mohl prodat ?? Už jsem byl na všech vrakáčích ve městě a nič !

zgurv... zima

:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec všem, no málem už jsem taky sháněl taky věci na předek. Včera v půl sedmý večer jsem jel do Plzně a při vjezdu do lesa jsem potkal dvě srnky (krá.y jedny), asi se někomu zaběhli :-). Projel jsem, ale bylo to o fous, trochu jsem jim provětral srst na zadku. Kdysi dávno už jsem takhle jednu tuhle potvoru při cestě do Varů, někde u Huberta nad Bečovem trefil. Můžu Vám říct byla to pjjjekná pumelice. Bylo to v noci a tak rychle, že jsem ani nestačil poděkovat :-)

Jinak se mi nikde neválí bohužel ani ta garáž, šmudlik stojí chudák na ulici :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...