Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modrý francouzský brouček


Kata517

Recommended Posts

Modrý brouček Peugeot Partner 1.4 benzín 55 kW

Pořízen v únoru 2005 v V-Group Kladno

Momentálně má nalítáno nějakých 291 tis. Km

Dělané brzdy, rozvody, sondy, olej měněn pravidelně, měněna baterka

2010 když autíčku byl přidělen nový řidič – já :D:D dostalo novou spojku

Autíčko v r. 2013 dostalo repasovanou zadní nápravu, měnily se skoro všechny čepy na přední nápravě včetně stabilizačních tyček a termostat, teď nás čeká olej

Také se dále dělo – v květnu černé folie na okna, na konci května se z něj stal fešák a dostal elektrony, v červnu se dělala světýlka – máme podsvícený podvozek a čumáček, na začátku července dostal lak na nárazník, barvu na brzdy a samolepky na boky. V listopadu jsme prošli úspěšně technickou.

Jezdíme v létě na Matadorkách 175/70 R14 elektrony a v zimě taky na Matadorkách ovšem na plechách

Má za sebou nějaké ty srazíky, ať už P-C srazy s ostatními pežotíky nebo srazy v Modřanech od TP či jiné tuning srazy:roker

Taky jsme měli nějaké ty šrámečky, tudíž má již 3. Nárazník – snad už bude držet dlouho, měl na nich již 3 barevné kombinace .. Ted má šrámeček na boku, kdy je promáčklý práh, který se bude měnit za nový a byly promáčklé dveře, které se vyklepaly – strom je tvrdší :ticho

post-38545-14109634939568_thumb.jpg

[upravil dne 10/1/14 22:56 od Kata517]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brouček při mytí .. bohužel, střecha je vysoko :myslim a zatím se jiný způsob nevymyslel :D:D

Střecha je v dobré výšce, kartáčema bys projela v pohodě.

Tak myčkou v poho ;) .. ae domácí ruční myčka kartáče nemá :D

A brdy už taky opraveny :D:D

[upravil dne 10/1/14 23:22 od Kata517]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dost že sis taky konečně udělala vlákno o broučkovi:D

Je to teda mazel, udělala jsi na něm pořádnej kus práce:super

Ty tónovaný skla závidím, snad se taky moje Krabica tenhle rok dočká:D

Nad tím znakem lva na dveřích jsem docela přemýšlel, vypadá to dobře, budeš tam někdy dávat 15\" kola nebo raději zůstaneš u 14\" ?

To umývání střechy znám, ale já tam teda došáhnu ze země, jen mám dlouhej kartáč:P:D

A Johne, Krabicu mám jenom já, tohle je Brouček:P:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLu: Na tý fotce jsem ae já :D:D segra většinou oplachuje :D:D

Venda: Nu občas tam ten proužek je :grr .. ae budu muset sehnat větší štafle :D:D a nebo z balkonu :D:D ... a na zadním okně, to myslíš ten pokus o smajlíka? :D .. Mno takhle to dopadá, když na srazu půjčíš fixu do rukou dětem .. tedy jednomu:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šaldíku, děkuju ;) .. snad to brouček ocení :D:D

Folie jsou fajn, hrozně mi vadilo, že to je jak výkladní skříň :bojim ..

15 nvm zda budu dávat, přemýšlela jsem o nich aspoň na letní, ae jelikož jsem měla nové letní, tak sem si pořídila 14 .. a ještě bych musela oběhávat úřady s techničákem :D Uvidíme zda na 15 dojde, třeba časem ano ;)

Nu dlouhý kartáče jsou fajn, asi taky budu muset něco vymyslet, ovšem ze země to stejně neudělám, při své výšce :D:D bych musela prodloužit i sebe :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...