Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1007 neodemykání dveří


P607Olda

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Ahoj potrebuji poradit z dverma na peugeotu 1007 motor je ok koncak take  docvak zamku ok ale nejde mi proud do aktuatoru tedy impulz nevite nekdo odkud by tam mel jit  z BSI??? nebo z jednotky dveri???druha strana ovsem funguje ,,,,,cistil jsem i dverni konakty kontaktolem a to jsem si nejspise zavaril najednou neco zasmrdelo a jeste ke vsemu mi nejdou vytahnout okna vsechny pojistky v poradku a okna nefunguji jsem v koncich poradte neco dekuji moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čistil kontakty kontaktolem - to není špatné, tím by to být nemělo. Vodivý je prý líh a aceton. Anebo jestli jsi neudělal zkrat.

Okna by snad měla být od BSI, zatímco dveře mají svoji řídící jednotku, někde pod sedadlem.

Aktuátor: to myslíš ten co je u vnitřní kliky? Protože obecně se "aktuátor" nazývají všechny ty motorky, tedy i v B sloupku. A právě ty mají v sobě elektroniku, takže nenaměříš "impulz", je to datová komunikace.

 

 

jimbutterworth.co.uk/5pugdoors.htm

odkaz nefunguje na kliknutí, dej ho do googlu.

 

Já zatím nemám víc schemat, než jsou ve výšeuvedeném odkaze. Možná někdo kdo má placený odkaz na servicebox, by měl schemata.

Uvedený odkaz si dobře prostuduj, je tam toho hodně.

 

A ještě aktualizace u mne: z neodemykání se stalo nezamykání. Ale dveře se dají mechanicky zamknout tím čudlem zezadu a pak zavřít. Budu to muset řešit.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...