Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Samsung Galaxy SIII, aktualizace software


Scratch

Recommended Posts

tak na obrazky v kontaktech musim mrknout :)

jezisi kriste :D, no to je silenost......

[upravil dne 1/1/2014 20:14 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně ještě počkám, po té první nepovedené aktualizaci raději čekám.

Kolega z práce dal z 4.1.2 na 4.3 u té nové aktualizace, ale má taky menší potíže.

Hlavně nechápou, proč Keis \"2\" funguje jen s android 4.1.2., ale verze 4.3 už musíte mít Keis \"3\" kde je jen záloha a obnovení, ale žádná synchronizace, atd. Trošku nechápu. A obnovit jdou jen kontakty, kalendář, zprávy a to je celé. Ostatní nastavení není kompatibilní :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno provedeno včera, prví co nešlo, je internet přes operátora, wifi šlo, a nešly přijímat mms... Záslání konfig. zpráv operátorem a restart telefonu toto vyřešilo (mam S3 od bratrů poláků, šedivej není, je modrej :aut)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Oživím to tu i když se můj dotaz týká Galaxy S7.

Nemohu najít respektive nefunguje vypínač zvukového signálu pro zapnutí (oživení, přihlášení, odblokování, nevím jak přesněji to nazvat) MT.

Prostě když zadám heslo, nebo otisk prstu tak telefon dá zvukový signál, dost mi to vadí.

V nastavení/zvuky a vibrace je přepínač Zvuky zamknutí přístroje s textem Přehrát zvuky při zamykání a odemykání a ten mám vypnutý. Přesto se zvuk ozve.

Napadá někoho něco?

Děkuji

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli dobře chápu, chceš aby nebylo slyšet takový to cvaknutí při zamknutí/odemknutí telefonu? Tak v nastavení, zvuky a vibrace, je položka Zvuky zamknutí displeje a vypnout. Mám s7 edge a když to vypnu, tak zvuk není ;-)

Odesláno z Samsung Galaxy S7 Edge

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám používám tu nadstavbu co má Samsung. Kdybych neviděl, že je ta volba zvuku při odemknutí vypnutá tak je to jasné. Ještě zkusím vypnout odemykání otiskem a uvidím.

Takže ani to nepomohlo. Ale zjistil jsem, že když toto oznamování zapnu tak při vypnutí a zapnutí se ozve lupnutí, úplně slaboučké, takž to je to lupnutí o kterém se tu mluvilo. Takže ten silnější zvuk co se ozývá při odemknutí musí pocházet od něčeho jiného. Jdu pátrat dál.

 

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...