Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výmena Evasionu za lepší ?


dusan2

Recommended Posts

Na zamyšlení je spíš bok sedačky, ta sice dlouho nevydrží, protože se přes ní leze, ale v 80tis km by takhle ještě vypadat neměla, leda by jezdilo denně trasy ráno 5km tam, večer 5km zpět... Dtto takhle špinavý motor po 80tis, leda že by to jezdilo někde po poli.

Jinak km u tohoto motoru moc podstatné nejsou, horší je to s převodovkou, ta je trochu slabina, a u takhle starého auta je samozřejmě nejpodstatnější případné koroze, top by byla konečná. Všechno ostatní se dá celkem řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to není shnilé (tedy pokud někdo i stříkal dutiny a spodek), tak ano. I jsem uvažoval, že to prostě vezmu a až zas někdo přijde, že něco shání, aspoň to bude po ruce, ale nechce se mi tam jezdit, mám aktuálně na práci milión důležitějších věcí než jsou takovéhle hračky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak na co. Tohle stejně obecně není auto na rychlou jízdu... Já jsem přesně tuhle verzi měl, a jezdilo se s tím normálně, žádný problém.

edit: pán jich měl víc :) https://auto.bazos.cz/inzerat/65020853/Peugeot-806-Citroen-evasion-Fiat-ulysse-Lancia-zetta.php

Upraveno uživatelem oddie
přidán odkaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...