Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výmena Evasionu za lepší ?


dusan2

Recommended Posts

Fotky byly třičtvrtě roku staré, nabízel to zřejmě dlouho.

Tak to fakt vyzerá že som niekomu dal tip :myslim Nech je to ako chce Prajem novému majitelovi veľa šťastných :Dkilometrov a radosti.. ;) Aut je na svete kvantum a to moje na mna niekde určite čaká . :D Tie menené vstreky na tom odkaze neveštia nič dobré :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Kritická je hlavně převodovka, zvlášť když to auto má kouli. Jestli to má o 100 víc a něco to tahalo, poznáš to určitě... Já jsem tyhle peníze před 3,5 lety zaplatil za kousek, který kouli neměl a měl najeto ověřených 140tis, jinak bych to za to taky nedal. Nedávno jsem koukal na kousek s 300tis km na tacho a zapsanou koulí na 2 tuny (k čemu to asi sloužilo :) ), už už jsem si říkal, že si jej vezmu domů jako druhý, ale nakonec mě někdo předešel, za cca 35tis Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No stale sa neviem rozhodnut. To svoje auto poznam velmi dobre ale tie piliny vo filtry nevestia nic dobre. Minimalne repas vstrekov a cerpadla. Druha vec s ktorou bojujem je ventylator kurenia. Uz je tam novy a furt nieco nefunguje. Nemam velmi na podobne veci cas a chut mi uz tiez dochadza.

post-29597-0-96474900-1419805038_thumb.j

Upraveno uživatelem dusan2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z té fotky to moc nevidím, jsou ty piliny magnetické (ocel) nebo měděné? Pokud by byly měděné, je to jen podávací čerpadlo v nádrži, pokud jsou ocelové - chytají se na magnet - pak je to VT čerpadlo, ale v tom případě by pak bylo na výměnu prakticky všechno - VT čerpadlo, trubky, rail, vstřiky... protože to nikdy úplně nevyčistíš. Ale pokud tam máš RHZ, dá se to všechno sundat z vraku, těch motorů je mraky, sám tu mám dva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...