Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 RC - Magic Blue


Guest lilNoth

Recommended Posts

Krasavec, vážně parádní :super

Ducatista: To by sis zvyknul :D, jezdili jsme na 206 s 14\", pak 207CC s 17\" -> 18\" a nějaký markantní rozdíl jsem nezaznamenal, teď na zimu tam jsou 195/65/15 a že by to bylo extra pohodlné mi nepříjde :), uvidíme na jaře po nahození podvozku od Weitecu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lilNoth : ty přední zástěrky jsi kupoval kde? taky by se mi hodily, stačí aby malinko popršelo a auto mám oházený až po okýnka... :myslim
tak som uz kupil. Ale je to odprdele, zachvilu sa zosuchaju, pretoze su 3,5cm nad asfaltom... kazda nerovnost a suchaju... Ak si ho nema dlhsie tak na druhy rok pojde nejaky rozumny podvozok aby zadok siel dole o 2cm a predok hore o 2cm... Lebo teraz je predok priserne nizko... Inac neviem je to menej pohodlne ako auta pred tym a oproti otcovemu Doblu ale akosi mi to nevadi. Chlapi ako dlho vam vydrzi na 206tke podvozok? Aspon dva-tri roky- cca 30 000km?

[upravil dne 29/12/13 18:45 od lilNoth]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypada to ze ten pred Tebou jen snizil predek a zadek nechal jak byl (asi se bal torzky).
asi hej, uvidim ako sa rozhodnem. Vsetko zavisi podla financii. Ked ne tak len predok by siel hore o 2cm lebo teraz je to strasne nizko. Hlavne aby som neminal peniaze na kraviny jak dnes - prva pokuta za rychlost :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Guest lilNoth

Cize po par dnoch lestenia... Dokopy som nad tym stravil asi 6-7 hodin. Postup vo vode som ju presiel so 600, 1000, 1500, 2000, 2500, 5000 brusnim papierom a tak na zaver lestiaci kotucik a bez pasty bez vsetkeho...Chcelo by to este jemnejsi kotucik do uplneho zrkadla ale trochu prachu a hned by bola poskriabana... Cislice a kruh dookola som namaloval na modru, lenze pri lesteni finalnym kotucikom strasne do siva zasiel... Snazil som sa ho vycistit ale seriem na to. Nemam chut to opat malovat a jemne odlupovat od vylestenej casti...

post-50722-14109635161292_thumb.jpg

[upravil dne 24/1/14 11:12 od lilNoth]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
Guest lilNoth

Takze disky uz mam doma, vyrovnane, opravene a nastriekane... Neskor pridam fotky predtym ako vyzerali... Jeden zvarany a rovnany, ostatne celkom rovne ale orihane jak... Fotky niesu nejak extra kvalitne, za denneho svetla je farba svetlejsia. Jedna sa o Dark grey zo vzorkovnika SuperBu...

post-50722-14109635683969_thumb.jpg post-50722-14109635684427_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...