Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zajímavé aplikace pro Android


skuci

Recommended Posts

Moje představa: zapnu aplikaci, nastavím časový interval (např. 2 minuty), spustím to, strčím do kapsy a každé 2 minuty uslyším nějaký (předem nastavený) zvuk.... Odpočítávat to bude pořád bez ohledu na to, jestli bude zhaslý display, či ni.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

To jsem rád ... a umí to tolik věcí že odhadem po pěti letech užívání využiju nunla nula hrozně málo. Kombinací akce-spoučtěč-podmínka, kdy se to ještě dá vrstvit a spouštěčem nebo podmínkou může být i jiné makro, musí být statisíce ....  Fakt neskutečná apka ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 měsíce později...

Zeptám se jestli nedělám něco blbě.

Když dám zrcadlení tabletu do TV tak vše funguje jak má až do doby kdy k tomu na tabletu pustím apku s TV od Vodafonu. V tu chvíli (pokud TV vodafone běží) se obraz v tabletuu zasekne. Je to normální? Nebo to je tím, že to je free verze a pokud bych zaplatil tak to poběží i na telce? Nebo prostě to ten tablet už nedává? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to dlouho co jsem to měl ale myslím že je to blokovaný. Zkus na tom tabletu udělat screen, tipuju že to nepůjde. Ono totiž není zrcadlení jako zrcadlení: na IPTV mám TELLY, ale kvůli F1 používám i Skylink a v obýváku nemám TV s Androidem. TV Hisense s mobilem spáruju a zrcadlí ho kromě Skylinku. Mám v ní ale zapíchnutej i Chromecast a přes něj to jde, bo apka Skylinku ho softwarově podporuje, ale když to samý zkusím přes odesílání obrazu v Google Home čili fyzicky taky přes Chromecast ale se SW třetí strany (Google) tak to nechodí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Poradí někdo appku v které se dají vyplňovat interaktivní PDF soubory? 

Já už PC kompletně opustil a vše řeším jen na mobilu, jenže jsem teď narazil, že v telefonu vlastně neumím interaktivní PDFko otevřít, natož vyplnit. 

Dneska třeba prohlášení poplatníka pro zaměstnavatele. 

Díky

Upraveno uživatelem Charlie 607
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj. Nevím kam to dát a nové vlákno mě přijde zbytečné zakládat.. Ale. :

 

Po posledni aktualizaci Sony xperia xz compact s androidem se mi přesunuly SMS z plochy do aplikací a já nejsem schopen přijít na to, jak to vrátit..  😔 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...