Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jarni sraz


Guest JR

Recommended Posts

Když to tak tady čtu už se nemohu dočkat ale doufam že bude hezke pošasí.Na těch prvních jsem musel vždy natahovat střechu na vyjížďce. No ale JR slibilo, že objednal hezke počasí tak doufám , že aspoň jednou nekecal:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám na ten termín, on je před tím volný čtvrtek (1.5.), jestli se nepletu? Tak to bych si na pátek vzal dovču, a udělal si řádně dlouhý víkend...

Jak by vypadala možnost usídlit se tam už ve čtvrtek dopoledne, páni organizátoři?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo Radku nepletes se byl jsem to ja.Tak rychle jsem strechu na hore jeste nemel:D:D:D:D. Vy jste si jen zatahli střešní okynka ale nám chyběla cela střecha.Byt to o chvili dyl tak jsem durch na kost:mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já právě zvažuju, co s tím, takhle dlouhý víkend přeci jen není každý týden :) Původně jsem chtěl s mladou vyrazit někam na kola. Takže, bychom to případně spojili, když to nějak rozumně půjde. To okolí na Slapech není na kola špatné, pak se tam daj půjčit i lodičky, možná i na surf by mohlo malinko fouknout (ale to už bych chtěl asi moc :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak momntelne jsem na sluzebce a jsem presne naproti tomu kempu. Vcera jsem se tam byl podivat a je tam moooc hezky. Prijezdova neni zadna dalnice, ale je to asfaltka v dobrym stavu. Trochu jsem si na ni zablbnul, protoze je jeste trochu zasypana snehem a byla to docela prdel :o (jen nevim, kdy proti me jel taky takovej magor jako ja) :D

Prodlouzenej veekend muze klidne bejt, uz jsem se o tom s tim majitelem dohadoval v prosinci, ze klidne muzete prijet i driv a usidlit se. Jestli mi vyjde, tak to udelam taky tak :cool::cool::cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenu upresnim az na konci brezna, az se uvidim s majitelem toho kempu a budu vedet presne co a kolik bude stat. Jak uz jsem psal, tak bych chtel nejaky docela hodnotny ceny a ty taky nejsou zadarmo, ale tak hrozny to nebude ;) A bude to stat za to :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...