Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jarni sraz


Guest JR

Recommended Posts

Voštík: no, schválně, jestli ti ho Mašinka nakonec nechá... Klidně ti s tím pomůžu, pár věcí také klidně uživím, teďka jsem totiž pořídil 405D :)

Jo, jen tak mimochodem, asi bude na prodej ta moje krásná 309D, nějak nevím. Je sice hodně pěkná, ale ta 405-ka je zas větší - to je dilema! Asi rozhodne cena...

Mašinka´: když máš ty známé v CH, co se tam tak podívat po nějakém pěkném míčku, na přestavbu? Papíry ti zbydou z tohohle... Na vzdychání po drahém Volvu je ještě času, teď řeš současnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ALe, ale..... tady se nam to hada....... Oddie: tu rozborku Micka bych na 1000000% zvladl sam, nemyslis ? Takze s vlekem bys tu jezdit nemusel :)

Martina: do Micka bych sel, to prece vis :), a toho Wartase bych z te skaly mozna chtel videt letet :D.... nebo ze bych si ho radeji odvezl, jen tak na litacku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voštík: no jasně, že bys to zvládl sám, to by zvládl každej. Jenže by ti z toho zbylo spóóóusta nepotřebnejch věcí, a pro ty bych si možná i přijel...

Martina: no, on Tom posledně nevypadal, že si dělá moc srandu, když eště neměl opravené ty brzdy. Vypadal pěkně zpruzeně... Každopádně je to fuk, všechny naše auta jednou stejně skončej ve šrotu, dřív nebo později, s tím nic nenaděláš. Ale s tím míčkem z CH jsem si nedělal až tak srandu, to by fakt stálo za úvahu, se tam tak lehce po něčem podívat, když už tam má známé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik tak přibližně počítáte že se na srazu objeví lidí ?? Já jen že bych mohl vzít chlazená a mohli by jsme načít víc soudků najednou. Kdyžtak se mi ozvěte abych věděl jestli ho mám přivézt .... není problém, aspoň poteče víc GAMBÁČE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim si lidi klidne zpocitat sam .....

ja doufam, ze lidi prijede alespon 50, protoze cim vic lidi, tim lip a jestli vsechno pujde, tak jak mam v planu, tak by meli bejt i docela zajimavy ceny za orientak. Co byste rekli treba sportovnimu volantu od Victora i s nabou a nebo treba radicka Victor Evolution poskladana podle vlastniho vyberu?? :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...