Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Reznutí hrany kapoty


Stejsn

Recommended Posts

Mám na 406 už bubliny na hraně přední kapoty. Chtěl bych udělat opravu a pak nějakou prevenci, aby za chvíli auto nevypadalo jako tohle:

406_rezava_kapota.jpg

Dělá se s tím něco, co by tomu reznutí účinně bránilo? Prorezává to zevnitř. Ostřikovače světel nemám.

[Edited on 9/12/13 13:49 by Stejsn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my sme zatiaľ vytrhali tú blbosť čo je na hrane z vnútra vyškrbabali odtiaľ čo najviac bordelu a nastriekali to niečm proti korózii a daakym sprejom na podvozok dačo asfaltové či čo + všetko možné protikorozne čo sa našlo a aj keď je to len dočastné riešenie už to dlho drží v rovnakom stave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2003 Belgicko a už to začína....ošetril by som to asi v prvom rade tým že by som vytrhal tú blbosť čo je pod hranou nech je tam normálne voľno aj teraz to tak mám vrámci dočastného riešenia a zatiaľ funguje

aj mechanik mi vravel že to treba dať preč nech tam prúdi vzduch aj z vnútornej strany kapoty

vytrhať a preventívne ošetrovať

[Edited on 10/12/13 00:10 by Lubos91]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prelom roku 01/02 Rakousko kapota vrchni strana tu a tam je \"dubka\" ale ne rez?

A z druhe stany to bylo \"osetrene\" v lete pocitam do jednoho dvou let total.

Jako osetreni se chystame po porade s lakarem bud preventivne prebrousit a striknout a nebo cekat a tim padem konzervace olejem.

A na podporu proudeni vzduchu tam je nalepene gumove tesneni - taky to zatim funguje.

I na hluku to je znat.

post-36106-14109634428559_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...