Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

12. sraz Peugeot - clubu, společný odjezd z Prahy


12. sraz Peugeot - clubu, společný odjezd z Prahy  

  1. 1. 12. sraz Peugeot - clubu, společný odjezd z Prahy


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Jakou cestu preferujete?

Neúprosně se blíží datum 12. pežotosrazu a proto navrhuji (jak už je tradicí) společný odjezd z Prahy. Jako ideální místo k odjezdu jsem zvolil BENZINU na 3 km D11 (za Černým Mostem), kde bychom se sešli v pátek 9. 9. 2005 v 17. 00 hodin. Anketu vyhlašuji kvůli tomu, že v pátek odpoledne hrozí velké zácpy u Chlumce nad Cidlinou, kde můžeme pěkně vykysat a proto si osobně myslím, že bude lepší od Poděbrad pokračovat po okreskách na Nový Bydžov, Hořice, Dvůr Králové, Českou Skalici a dále už je to pár km do Červeného Kostelce. Cesta je sice delší, ale zato tutově pojedeme plynule až na místo - cestu znám tankodromk to není. Kdyby však můj návrh neprošel, podřídím se.

[upravil dne 8/31/Wed, 31 Aug 2005 17:48:23 +0000Wed, 31 Aug 2005 17:48:23 +0000Wed, 31 Aug 2005 17:48:23 +0000Wed, 31 Aug 2005 17:48:23 +0000 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Jak dlouho se bude na tý benzině čekat? Jedu z Chomutova a nevím, jak dlouho mi bude trvat projet Prahou

Myslím, že nějakou rozumnou dobu na tebe určitě počkáme. Musíš si naplánovat včasný odjezd z bydliště - dobrá rada nad zlato :D:D:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...