Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 cabrio - The Smurf


Maresenka

Recommended Posts

Tak novej interiér doma, čalounění vymyšleno, vyjednáno, chtěl jsem hodit fotku, ale jelikož byla už zase skoro tma když jsem se s tím dopral, udělám radost woiserovi a vyfotím to až za dne :D :D :D interiér skoro dolakován, ještě pár menších dílů a mám všechny, teď se peru s otáčkoměrem, poslední část co je třeba přebarvit na modro, řeknu vám, sundat tu origo barvu je fakt pekelná piplačka, vědět to snad koupím už nějaký indigo :D ale zase pokud se tohle fakt povede bude z toho větší radost. Už jen dojet pro objednaný ledky na výměnu origo žárovek a první velká změna v autě je na světě. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těší mě že na mě pamatuješ :D Také jsem minulý měsíc dělal osvětlení topení a to škrábání byl takový vopruz že k budíkům tu folii raději koupim komplet novou a jen to přehodím.

Ale u tebe to vypadá velmi pěkně! Pěkná práce:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju....doufám že to pak bude vypadat pěkně i po osvětlení, jinak kupuju taky z obchodu :D je to děsná sra*ka, fakt že jo, v půlce až jsem brečel a moje prsty o dost víc :D Na osvětlení topení se chystám hned zítra nebo pozítří. Sna to pujde trochu líp :D

Jinak jak jsem psal, tak tay máš fotku za dne, interiér focen ještě ve starém autě, je to ten z posledního modelu, sedačky fakt parádní,pohodlné, pěkně drží, skoro škoda čalounit jak jsou zachovalé :D , stále origo, až bude očalouněn, samozřejmě se pochlubím :D

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/23/ngfx.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/62/87rw.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/841/x0i8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opatrně to odloupni, jelikož to vypadá že by se to rádo lámalo. No a pak jen škrábej. Já osobně jsem to z5 nelepil. Prostě jsem to jen dal na své místo a překryl to tím plastem. Nijak to nebzučí ani neodstává. A pozor na to loupání, jelikož když zajedeš odlupovacím nástrojem do té barvy tak by ti to pak mohlo prosvítat. Ale je tam hodně toho skovaného. Takže se nebojím že bys to nezvládl, když už se ti takhle hezky povedli ty budíky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tem se dolu moc nechce no, sundaval jsem to zrovna nedavno kdyz jsem potreboval menit zarovicky podsvetleni ... ale jeste horsi je nandat to pak zpet - bacha na natoceni tech ovladacu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ani barvit nezačal :D pěkná podpásovka to lepidlo pod foilií, bylo toho tam tolik, že jsem ani nestihl dojít k ohybu do \'\'kolečka\'\' , bylo to tak vytvrdlé, že se mi to protrhlo jako papír :-( vůbec jsem s tím nemohl nic dělat, takže k objednávce alurámečků přibude ještě tato folie, jsem rád, že není tak drahá :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dneska asi po třinácti hodinách s autem jsem už necejtil ruce :D ale mám radost, jak se vše pohybuje dopředu, akorát to tak nevypadá, protože auto je pořád o něco chudší :D dneska šel dolů celej předek plus nějaký díly z interiéru, povím vám, to rozlepování světel už nikdy dělat nebudu :D :D :D lakování introše skoro u finiše, světla skoro taky, přijel za mnou kamarád čalouník, omrkly jsme nějaký díly a pokud bude mít matroš co potřebuju tak od pondělí se zavíráme k němu a jdeme si hrát, pokud vše dopadne jak má, než mi přijdou přečalouněný sedačky, bude interiér hotovej a jen je tam posadím a první těžší fáze za mnou.......už se chystám objednat podvozek a v uterý jdu stočit podložky abych nasadil kola. Na přelomu březn a dubna, sice tomu moc nevěřím a myslím, že se zpozdím, ale už začnu brousit a připravovat auto na lak....snad vše dopadne jak mám v plánu, plánovat by mi šlo skvěle, ale aby to tak i bylo doopravdy :D :D vzhledem k tomu jak na tom je auto ted, to pořád nevypadá :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...