Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

palivoměr


breta

Recommended Posts

Dobrý den,mám problém s palivoměrem.I když mám natankovanou plnou nádrž,tak mi palivoměr ukazuje o jeden až druhý dílek na ukazateli méně.Při spotřebě(při jízdě)normálně ručička klesá,ale po dotankování se zarazí na výše uvedené stupnici.Čím to je?

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 roky později...

Máme podobný problém na 206SW + 1.6 HDI.

Aluška dojela z práce a palivoměr ukazoval cca 1/4 nádrže a dojezd přes 200km. Za 2 hodiny jsme odjížděli do Brna a najednou palivoměr v rezervě, hláška na displeji "Fuel level low" a na dojezdu "---".

Při tankování pistole cvakla plnou na nějakých 42 litrech. Po nastartování rafička ukazovala 3/4 nádrže. Takže asi problém na plováku.

Nebo máte někdo jinej nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Zdarec přesne včera jsem to také řešil budík mi ukazoval o dílek a půl méne jak plnou a zase klesal až pod 0. Na 0 v nadrzi mi to jelo cca 200 km nakonec jsem jen oddelal plexisklo budíků dotankoval do plna a presadil ručičku budíku (opatrne zabrat k sobe a pak opatrne zase nasadit) V mem pripade i po vypnutí klice padala až moc pod 0 v nadrzi po presazeni je tak 1mm pod 0 a ukazuje dobře. Odskoušel jsem přes diag Esitronic a ukazovalo skoro presne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...