Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přítelčina 106 ... Pokračujem ...


Print

Recommended Posts

HA tak se nám naše rodinka rozrostla o dalšího člena :) tentokrát o 106 s motorem 1.1 rok 1997 :roker

Včera jsme ho dovezli z Tanvaldu od jedný mladý holčiny a až na pár kosmetických vad ( sem tam se loupe lak ) je jinak v dobrém stavu :) Najeto cca 153 000km a je čerstvě po technické kontrole

Výbava: klasika ... el. okna, mlhovky, imobilizér atd.

Pár foto :papa

post-39118-14109634182981_thumb.jpg

[upravil dne 19/11/13 21:44 od Print]

[upravil dne 5/3/14 17:50 od Print]

[upravil dne 7/3/14 14:13 od Print]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

No uvidíme :) ted sme si vyhlídli jedny kola tak jestli vydrží do příštího týdne tak si pro ne pojedem :) jinak pár věcí už doma na 106 máme ale se zveřejněním chvilku počkíme :P jinak ty rally by nebyli spatný :) a hodily by se i k s16 narazníkum co sme si sehnaly :P:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Taky máme ten samej agregát. Na tak malý obsah je to sakra živý. Jezdil jsem s Corsou B 1.2 a Felicií 1.3 40 kW, ale tahle 106-tá jede mnohem líp. Prostě splašená francouzská krabička. ;)

PS: Printe, oprav si počet koní v podpise. 44 kW = 60 koní (1 kW = 1,36 koníka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak me včera potkala nemylá správa :( měl jsem auto zvednutý na zvedáku a chtěl jsem udělat malej servis když po hodine práce jsem si všimnul malinké bublinky na podvozku tak jsem do ní dloubnul šrubovákem a v jak jinak než že sem sním projel skrz .... tak jsem odstrojil auto a moje sklamaání pokračovalo dál .... celá podlaha byla vykytovaná a nastříkana tak aby to vypadalo že se stím nikdy nic nedělalo :bojim ( když jsem auto kupoval tak jsem podvozek poklepával rukou a znělo to dobře jako kdyby tam byla origo podlaha ) takže po konzultaci se známým mechanikem jsem se rozhodl že to auto není na ježdení v provozu bezpečné a tím pádem jsem opět bez \"daily car\" a auto půjde zřejmně časem na díly .... a vrcholem bylo když jsem chtěl vymenit chladící kapalinu tak z chladiče vytekl olej :roll Takže kdyby chtěl někdo nějáky díl tak napište a domluvíme se. A bývalá majitelka o ničem samozřejmně neví :( Hold ponaučení pro příště :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...