Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 2008 1.6 VTi


jareka

Recommended Posts

Pri objednávke auta som navigáciu,vzhladom k jej vysokej cene,neobjednával.Nejazdím diaľkové trasy a ani som nepredpokladal jej využitie.Nuž zmena je život a čas od času sa mi zíde.Je použitý 7palcový tablet ktorý našťastie GPS v sebe zabudovanú mal,len sa doinštaloval SYGIC.Moje obavy,že bude prekážať vo výhlade vpred sa našťastie ukázaly ako liché.

post-51077-14109634181224_thumb.jpg

post-51077-14109634181656_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...

Už dlhšiu dobu ma dráždil prázdny priestor medzi stredom volantu a horným vencom.A tak som to vyriešil po svojom...

post-51077-14109637935256_thumb.jpg post-51077-14109637935687_thumb.jpg

Držiak je upravovaný dľa mojich predstáv a priestorových dispozícií za volantom.

[upravil dne 3/6/14 18:32 od jareka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 5 měsíců později...
  • O 2 roky později...

Je neuveriteľné ako ten čas letí.4 roky fuč a od včerajška na čelnom skle nálepka od emisnej a STK.Po celú dobu v podstate bez problémov,len na jar ,v rámci záruky,výmena pravého spätného zrkadla (nefunkčná mechanika sklápania) a včera výmena tyčky stabilizátora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Dneska odišla na večnosť zapalovacia cievka druhého valca.V servise mi požičali ich skúšobnú kým príde nová.Na aute mám odjazdené niečo cez 65 000 km tak mám asi šťastie na vadný kus cievky.:)

 

Upraveno uživatelem jareka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Kupoval som auto ako nove rv 2015 a teraz to nieje uz take pekne ako na tvojich fotkách s pred pár rokov a možno ak si ho nepredal nafot v akom je to stave teraz po par rokoch:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 8 měsíců později...
  • MJSytic changed the title to Peugeot 2008 1.6 VTi
  • O 6 měsíců později...

Pred 1,5 mesiacom zasa odišlo sklápanie pravého zrkadla - vraj motorček.V záruke už nie je a tak som nechal cez diag. zablokovať sklápanie ľavého zrkadla.Dnes výmena vodného čerpadla + remenice.Zmizli tie čudné zvuky na pozadí zvuku motora ktoré boli počuteľné asi len pre moje uši a únik chladiacej zmesi a fľaky pod autom už hádam tiež nebudú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 rok později...
  • O 10 měsíců později...
V 21. 5. 2019 at 18:44, jareka napsal:

Pred 1,5 mesiacom zasa odišlo sklápanie pravého zrkadla - vraj motorček.V záruke už nie je a tak som nechal cez diag. zablokovať sklápanie ľavého zrkadla.Dnes výmena vodného čerpadla + remenice.Zmizli tie čudné zvuky na pozadí zvuku motora ktoré boli počuteľné asi len pre moje uši a únik chladiacej zmesi a fľaky pod autom už hádam tiež nebudú.

Mne na 3008 sa to stalo dvakrát. Najprv mi to "preprogramovali" v servise, a potom som na to došiel. Stačí odpojiť auto od baterky. Ten modul v pravých dverách sa zasekol a nebol prítomný na LIN zbernici.

Ziistil som to vlastne náhodou, keď som dal dole tapacír a odpojil ten modul a po pripojení proste fungoval. 

Je stále napájaný z baterky, tak po uspatí auta ostal stále v nejakom blbom móde.

 

Inak pozerám, že asi ako jediné auto okrem 308 reguláciu prietoku fukármi. To že to dnes nedávajú je des.

Hrozný fail.

Odkiaľ si?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...