Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Buchot


sakal

Recommended Posts

Ahojte, mam PEUGEOT 405GRD, r.v. 91, chcem sa spytat, nieco mi klepoce na lavej strane v predu a citim to aj na volante ako to hrkoce, myslel som ze to su silentbloky. Ale neboly to ani oni. Potom som vymenil manzetky a potom spojovacku a stale to bucha. Ze vraj to je riadenie a treba to vymenit. Co vy na to? Poradte mi prosim. A kde by sa to dalo lacnejsie zohnat. dakujem

[Editováno 2/13/03 sakal]

[Editováno 2/13/03 sakal]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som pred časom na svojej 405 SRDT 12/94 1,9 TD riešil menšie búchanie od prednej nápravy. Jednak som vymedzil vôľu na hrebeňovom riadení. Keďže som nevedel zhodil som ho celé dole, ale bolo to zbytočné, pretože to ide spravi? elegantne priamo na mašine, na riadení zo spodu pridaním alebo odobratím podložiek (viď. manuál na opravy). Pokiaľ ho nemáš napíš mi mail a zoskenujem Ti to. Tým som to väčšie búchanie odstránil, no ešte stále mi klepú silentbloky, ktoré idem tento týždeň meni? - zistíš to tak, že chytíš predné koleso pod. ako volant ( za 10 min. 2 hod. ) a zakýveš ním - mal by si cíti? vôlu, ?ukanie. Inak som objavil super obchod v Hodoníne, kde som kúpil oba silentbloky - predný za 150 Kč a zadný 380 Kč. Veľa zdaru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chalani, tiez mam problem s buchanim.... v kazdom servise mi povedia nieco ine: v jednom ze silentbloky, v inom ze ramena, v dalsom ze zvisle capy (homokineticke klby?) a sam ked som skusal, na kolesach sa mi ani nezda nejaka vola, len ked som chytil spojovacku, tak sa mi dost hybalo v riadeni-asi 1-1,5cm pohyb (v takom tom liatinovom tunely, do ktoreho idu obidve spojovacky a je to zhruba pred volantom v motorovom priestore-predpokladam ze to je to udelatko, co sa vola hreben :D) ked prebehnem cez nejake kolaje alebo jamy, strasny hrmot to je. mam 106, 1.0i, naj. 82tkm. a este jeden dotaz, v servise mi tvrdili, ze zvislaky sa nedaju menit, ze su napevno nalisovane na ramenach, takze jedine aj s ramenami, a pritom sa predavaju v kazdej predajni aj samotne capy? chcu zarobit alebo ako to mam chapat?

diq

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
Původně zaslal: sakal

Ahojte, mam PEUGEOT 405GRD, r.v. 91, chcem sa spytat, nieco mi klepoce na lavej strane v predu a citim to aj na volante ako to hrkoce, myslel som ze to su silentbloky. Ale neboly to ani oni. Potom som vymenil manzetky a potom spojovacku a stale to bucha. Ze vraj to je riadenie a treba to vymenit. Co vy na to? Poradte mi prosim. A kde by sa to dalo lacnejsie zohnat. dakujem

[Editováno 2/13/03 sakal]

[Editováno 2/13/03 sakal]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...