Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

306 GTI6 *AstorGrey*


SchadeGTI6

Recommended Posts

Zdravím všetkých :papa Chcel by som vám predstaviť moju 306ku :) Po dlhom čakaní sa mi splnil sen a kupil som si GTIčko :) Dátum prvej evidencie auta 24.12 1998. Motor je XU10J4RS 120 kw 6kvalt. Auto má nabehaných 230 000km. Auto je v dobrom stave no treba tam pomeniť pár veci a bude to super. Šoférová sedačka je na sedáku roztrhaná a bude sa nakomplet prečaluňovať. Motor, výkon, zvuk jedným slovom super :super Moje najbližšie plány su zatmavenie predných svetiel :) Buduci rok planujem kupiť druhé ALU a ak sa podarí tak tam dať aj športový podvozok. Zatiaľ všetko. Teraz fotky :autP1070421.jpgP1070412.jpgP1070413.jpgP1070415.jpgP1070431.jpg [Edited on 6/11/13 16:27 by SchadeGTI6 ] [Edited on 6/11/13 16:31 by SchadeGTI6 ]

Upraveno uživatelem SchadeGTI6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já tě vítám na klubu a jsem rád, že do našich řad přibyla další GTi-6ka. :super Když tak vidím, že jezdíš na Speedlinech, tak mě napadá otázka-jak máš vyvážená kola? Mně závažíčka na vnitřní straně kol dřela o brzdiče, tak musela jít dolů. Jak to máš vyřešené ty? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík chalani :)

Stifler - v zadu mám dávane podložky 15mm kvoli velkemu ET a kolesá by boli dosť utopene a v predu sú zavažička nalepene na vnutornej strane ale ošúchané nie su :) Ale idem kolesá aj tak predávať :)

Inak mám taku otázku : Pri prudšom brzdení mi trasie volantom. No pri normálnej jazde ide všetko ako má len pri brzdení to robí. Čim to môže byt spôsobené ? môžu byt skrutene kotuče ? Lebo tento istý problem máme aj na rodinom Peugeote 306 break že pri prudšom brzdeni trasie volantom. Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, záleží na tom, jak přesně tam máš ta závažíčka nalepená...podložky nikde nemam, protože Speedliny mají ještě o 1 mm menší ET než origo Cyclony. Jestli budeš svá kola prodávat, tak mi přenech středobé krytky. :D:mad: Co se týče těch vibrací, tak pokud se objevují jen při prudším brždění, tak to snad ani nic jiného než zkroucené kotouče být nemůže. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bez podložiek je to dosť utopene podla mňa...šak som niekde čítal že je to už problem zohnať neviem čo ja na tom pravdy :D Kolesá su v dobrom stave no podla mna sa na 306ku nehodia, patria na 205 GTI ! :D Uvidim ake kola kupim chcel by som origo Cyclony no v dnešnej dobe nejake zohnať :D alebo potom nejaké 16ky v štýle oz ultraleggera :)

Okej chcel som sa len uistiť ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bez podložiek je to dosť utopene podla mňa...šak som niekde čítal že je to už problem zohnať neviem čo ja na tom pravdy :D Kolesá su v dobrom stave no podla mna sa na 306ku nehodia, patria na 205 GTI ! :D Uvidim ake kola kupim chcel by som origo Cyclony no v dnešnej dobe nejake zohnať :D alebo potom nejaké 16ky v štýle oz ultraleggera :)

Okej chcel som sa len uistiť ;)

budem obúvať na ďalšiu sezónu nové disky a naskôr semi-slicky, predám ti moje čierne cyklóny z GTi-6, pozri vlákno, sú v dobrom stave :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

V motore som vymenil sviečky a motor prestal vynechavať a ide ako má :)

Minulí týžden sa mi stala neprijemna vec, praskol mi radiator na kurenie a v aute kaluže od Fridexu :bacha Tak mi neostávalo nič ine než dať dole palubku :)

DSC_0057.jpg

Po umyti a vybratí kobercov.

P1070637.jpg

Ked mám auto rozobrate tak som si ho \"preniesol\" do vnútra viď foto :D

DSC_0058.jpg

Koberce som vytepoval a tak isto všetky diely čo boli na kurenie su vyčistené a su ako nové :)

P1070638.jpg

P1070640.jpg

Dnes mi prišiel nový radiator tak idem to pomaličky skladať aj s bratom. Objednával som hned aj nový termostat plus novu zapalovaciu cievku lebo jednu mam zlú.

Po dokončení pôjde auto na pretesnenie motora plus výmena veci čo bude potreba :) Zatial všetko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto poskladané,všetko funguje ako má a ventilátor fúka o dosť lepšie než pred tým. Vymenený je aj termostat. Dnes som ešte vytepoval komplet strop lebo bol \"trošku\" špinavý. V interiery ma čaká už len prečaluniť spolujazdcovu sedačku a opraviť káble vo dverách a bude to super :) S bratom sme to dali dokopy čím mu ďakujem :yes

1794762_806204899407447_1986378711_n.jpg

1966830_806204802740790_585299368_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...