Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hudba v mojej 607


tomik1987

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...
  • O 1 rok později...
  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Čus bus,zdravím všechny příznivce francouských vozů,já osobně mám Citroen C-5 I.Píši zde protože mám problém s kterým mi snad pomůžete i Vy,jedná se o rádio typu RT-2 s telefonem které jsem úspěšně implantoval společně s navigací VDO do svého auta.Problém mám takový že nemám k tomuto rádiu mikrofon a ani nevím co bych tam mohl dát,ideální by byl originál (kdyby někdo nabídl) nebo rada jaké hodnoty by ten mikrofon měl mít.

Děkuji za jakoukoliv odpověď.Libor Francek Ostrava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

ja mam zakladni muziku v 607 faceliftu nemam JBL ale chci to predelat na JBL mam jen vysky repro v prednich dveri a zadnich dveri na okne repraky nemam uz od vyrobce tam jsou zadelane diry jen :-(prej potrebuju jiny panel radia ale nevim jakej poradi mi nekdo co potrebuji vsechno abych to predelal do JBL ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

zdravím borci. trošku sa pripomeniem. stále mám v aute položené neoriginálne rádio. ale tak chcel by som to poriešiť. dostal som sa k autorádiu na kazety. Moje pôvodné čo som tam mal je na telefón . keď nainštalujem to na kazety tak stále pípa keď je zapnuté všetko funguje len pípa. Viem že je to ochrana a že sa to zadáva cez diagnostiku. cez VIN číslo čo aj robím  vyklikám ho tam potvrdím a nič neprestane. môže byť problém v tom že to nieje rádio s telefonom ale len rádio na kazety? Niekedy v minulosti som skúšal rádio s telefonom ako mám v aute. a to išlo v pohode nakonfigurovať aj fungovalo všetko ako malo . viete poradiť? prípadne dá sa niekde zmeniť tip rádia ? ďakujem pripájam ja foto originalne som tam mal to rádio aj s telefonom 

 

tak doriešené vypol som rádio s telefonom a dovolilo to nakonfigurovať :D

kazetové rádio.jpg

rádio s telefonom.jpg

Upraveno uživatelem tomik1987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...