Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hudba v mojej 607


tomik1987

Recommended Posts

zdravím. tak mám nové auto P607 2,2 HDI r.v. 2001. všetko v pohode ale ta hudba je jednoducho strašná :blicismajlik mám tam autorádio - do ktorého sa dáva simka (kvôli telefonu) presný typ neviem . reprákov tam mám dokopy 6 ak dobre rátam ale teraz pozor jediné čo hrá tak sú len repráky v dverách a výškové v palubnej doske, repro v zadnych dverách a v zadnom pláte nič. stále to hrá len tak plechovo.

- 1 otazka: ako vyberiem autorádio? panel klímy som vycvakol po vycvaknutí vidno 2x torx šroubu odkrútil som ale ešte dole ma niečo drží a neviem ako na ten spodok chcem pozrieť ako to je čo pozapájané.

- 2 otazka: po čom ísť? aby to hralo. všetko ako má? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak odpoviem si aj sám.

1. odpoveď - je potrebné rozobrať celý stredový panel. potom sa odkrútia torxy aj na spodnej časti rádia .

2. odpoveď - rádio sa vyskúšalo druhé. zrazu hrali všetky repráky.

teraz by som chcel vedieť rozmyšľam že tam dám autorádio čo mi ostalo z 406. je to neoriginálne autorádio. čiže potrebujem rámik. a ešte kde sa nachádza zosilovač v 607?

- prípadne čo asi odišla v rádiu a či sa to oplatí dať opravovať???:myslim

poprípade videli ste niekde rámik do 607??? alebo nejaké napady ako vyrobiť???

[upravil dne 6.11.2013 18:00 od tomik1987]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z důvodu estetického vzhledu bys asi měl zůstat u origo rádia, i když nic moc neumí (MP3, USB). Já jsem v 607 používal transmitter a kupodivu hezky hrál. Anebo jsou ta zařízení (jak se to jmenuje) co se zapojí namísto CD přehrávače a hraje to MP3 z USB.

Jiné rádio tam bude vypadat jak pěst na oko, to bych raději měl ticho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je pravda že z dôvodu estetického tam to rádio pasuje krásne. avšak mne dosť záleží na hudbe z 406 som bol zvyknutý na pekný zvuk potom ked som presadol do 407 tam mi to začalo chýbať. 607 hrá dosť otrasne možno by sa dalo to rádio opraviť ale keď som počul tie repro ako zahrali s alpine autorádiom tak som bol unesený fakt to hralo brutálne a bez subwoofra. každopádne rámiky na to som nenašiel . rozmyšľam nad výrobou vlastného rámika ale ako to dopadne :myslim tak to nechcem dopredu hovoriť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

ja to chcem urobiť tak aby bola prípadná zmena naspäť možná. ide o to že mne origo rádio nehrá. mám rádio neorigo ktoré som mal v 406. bol som s ním nadmieru spokojný na to chcem urobiť aj rámik aby to nejako vhodne vyzeralo. nechcem urobiť nezvratnú zmenu. ale chcem mať v aute kvalitnú a príjemnú hudbu .

ak ma niekto schému ako by sa to dalo zapojiť bez zosilovača tak pošlite. budem veľmi vďačný.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...