Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klika šoupacích dveří


adraj

Recommended Posts

nekde sem mel fotku vnitrku ale asi tam nebude moc co videt - jsou tam samozrejme tahla jen sem se blbe vyjadril

EDIT: tak jen tohle ale je to Evasion s posuvnyma klikama (bratranek mel P806 s klikama tahacima :o )

Evasion_53_.jpg?ver=2

[upravil dne 29/4/14 19:30 od Havlicek.Lukas]

Známej má na Evasionu 2.0i 1997 taky tahací, občas je to na utrhnutí, když se člověk zapomene ze svýho :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Prasklá osička byla první závada na mém autě. Řešil jsem to tak, že jsem si na soustruhu vytočil z hlazenky polotovar, kde kulaté části osičky byli osoustruženy na čisto a v místě křidélek a čtyřhranu na vnější

 

průměr /opsané kružnice/. Potom jsem v garáži několik hodin brousil a piloval, až se dílo podařilo, na frézce by to bylo jednodušší. Osičky jsem měnil postupně u obou dveří. Kupovat nové osičky nemá cenu,

 

protože materiál na nich je asi stejně mizernej jako na původních a potom stačí aby někdo silně zabral za kliku a je to. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ja menila na 806 moturek centralniho zamykani v soupackach a tam se vrtat musi 3 nyty,jinak nejde vymenit,misto nytu prisly samorezne sroubky a hlavni je,ze uz mi to zamyka.Vsichni mi rikaly,je to kabelaz,i mi to jeden meril a povida,malo proudu tam tece.Tak jsem udelala pokus,vzala moturek z vraku co mam zapojila konektor v aute na misto stareho moturku a zamkla.Malem mi to urazilo palec,jak jsem to drzela jen tak v ruce.Ten stary uz proste nemel tu silu to zamknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po delší době jsem opět nemohl otevřít boční dveře za řidičem, závadu prasklé osičky jsem vyloučil, protože mám

obě nové,dělané a ocelové. Nakonec jsem zjistil, že jeden dveřní kontakt je nefunkční /zrezivělá pružinka/ a občas

zamkne a už neodemkne. Jako naschvál u těchto dveří nemám vyskakovací čudlík, ktery by mně třeba upozornil.

Proto, při závadě na " šoupačkách " nejdříve kontrolujte dveřní kontakty a potom sundávejte čalounění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...